Saglik-Rehberi.Com Sağlık Blogu.
Levitra Sıkça Sorulan Sorular | Saglik-Rehberi.com

Levitra Sıkça Sorulan Sorular

Levitra öğesiyle ilgili tüm sorularınızın yanıtlarını etkili bir şekilde keşfedin!

Levitra nedir?

Levitra, Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği tarafından onaylanan yoğun ve beceriksiz bir caydırıcı ilaçtır. Cinsel hayatında sertleşme bozukluğu olan bireylerin kullanması ve önermesi gereken bir maddedir.

Levitra'da ne var?

Her Levitra tablet, dinamik sabitleyici Vardenafil ile karşılaştırılabilir ölçüde Vardenafil monohidroklorür trihidrat içerir. Örneğin, en çok kullanılan 20 mg Levitra, 23.705 mg Vardenafil monohidroklorür trihidrat dinamik sabitleme içerir. Vardenafil monohidroklorür trihidrat, Vardenafil ile benzer özelliklere sahiptir ve yapısı laboratuar iklimine göre ayarlanmıştır. Bu sentetik maddenin yanı sıra krospovidon, magnezyum sitrat, mikrokristalin selüloz, Vitamin C, Vitamin D, kırmızı demir oksit, sarı demir oksit, makrogol 400, hipromelloz, koloidal silikon dioksit anhidrit ve titanyum dioksit vardır.

Levitra İktidarsızlık İçin Kullanılabilir mi?

Kısırlık; Erkeklerde 40 yaşından sonra görülen bir hastalıktır. İlaçta sertleşme bozukluğu olarak adlandırılan sorunun ortak adı güçsüzlüktür. Likör, sigara ve ilaç kullanımının gösterdiği üzere 40 yaşından önce çok iyi görülebilir. Sertleşme bozukluğunun klinik adı, penisin beklendiği gibi çalışmadığını ifade eder. Genel olarak, bir erkeğin kısır olduğuna karar vermesi için, en azından yarım yıldır bu duruma sahip olmamasından daha muhtemeldir. "Beceriksiz insanlarda sertleşme yoktur" bulgusu doğru veri değildir. Beceriksizlik meselesi gerçek anlamda bir ereksiyon eksikliğini veya kısa süreli bir ereksiyonu ifade eder. Bu anlamda beceriksizlik durumlarında Levitra'yı kimler kullanabilir?

Vardenafil Etken Madde Nedir?

Vardenafil dinamik fiksaj, kaslardaki sertleşme kırılmalarını ve penis dokusundaki hassas noktaları yok eden sentetik bir maddedir. Oldukça ciddi olan bu dinamik sabitleme sertleşme bozukluğunun tedavisinde kullanılmaktadır. Etkili bir şekilde alındığında vücuda herhangi bir zarar vermez. Vücutta eksik olan PDE5 bileşiklerinin atılmasına yardımcı olur. Bu, penis dokusundaki kasların gevşemesine ve katılaşmasına izin veren ve aynı zamanda vücuda duyarlı noktaları canlandırarak tam bir ereksiyona izin veren sentetik bir uzman anlamına gelir. Son derece canlı ve olağanüstü olan bu aktif madde sağlam bir yapıya sahip olduğu için doğru kısmı kullanmak hayati önem taşır.

Levitra nasıl kullanılabilir?

Levitra, bol su ile aşılması gereken bir maddedir. İlaçla birlikte likör, ilaç, kalp ve nabız hapları, anti-toksinler ve ağrı kesicileri kimler kullanmamalıdır? Aynı zamanda greyfurt suyu ilaçla sarhoş olmamalıdır. Greyfurt sıkması, üründeki Vardenafil'in dinamik unsurunu olumsuz yönde etkiler. Levitra günde bir kez 24 saat aralıklarla kullanılmalıdır. Erektil kırığı olmayan ve cinsel sunumlarını her gün 5 mg'a düşürerek genişletmesi gereken böbrek ve karaciğer hayal kırıklığı olan kişiler tarafından tüketilmelidir. Bu sorunları olmayan kişiler, beceriksizlik seviyelerine bağlı olarak 10 mg veya 20 mg kullanmalıdır.

Levitra Bayanlar Tarafından Kullanılabilir mi?

Levitra'nın bayanlar üzerinde bilinen bir etkisi yoktur. Erkekler eşyayı olduğu gibi yapar. Penis dokusundaki kasların çalışmasını güçlendiren bir maddedir. Bayanlar onu kullanamaz ve kullanmak tuhaftır.

Levitra ile Ne Kadar Sertleşeceğim?

Levitra vücuda alındığında penisin saatlerce dikleşmesini garanti eder. Bu şekilde, danışanların ideal zaman diliminde ereksiyona sahip olmalarını ve cinsel güçlerini genişletmelerini sağlar. 4 saatin üzerinde bir işkence ile ereksiyon yaşarsanız, klinik açıdan bakmalısınız. 4 saatin üzerinde bir ereksiyon nadiren sıradan olduğundan, olağanüstü bir durumdan başka bir şey değildir. Penis dokularına verdiği zarar nedeniyle dayanılmaz ve zor durumlara neden olabilir. Bu gibi durumlarda, ciddi bir klinik değerlendirme gereklidir.

18 yaş. Levitra kullanabilir miyim?

Gerçekten yapabilirsiniz. Tüm erkekler, ergenlik dönemini tamamlamış, 18 yaşında olan Levitra'yı kullanabilir. Levitra kullanımı için karar verilen yaş grubu 18-65 yaş arasındadır. 65 yaşından küçük 18 65 yaş üstü tüm erkekler tarafından kullanılma eğilimindedir. Bazı özel cinsel tıbbi konularda, uzmanların başvurusu ve onayıyla 70 yaşına kadar genişletilebilir.

Levitra'nın Yan Etkileri Nelerdir?

Olumsuz şekilde duyarlı cisimler ilaçtaki bir maddeye duyarlılık gösteriyorsa, ilaç kullanımında doğru kısma güvenmeden kim sonuç bulabilir? Bu sonuçlar;

 • Wooziness, migren,
 • Kalp çarpıntısı, düşük dolaşım zorlanmasına bağlı kalp basıncı,
 • Ani görme ve işitme talihsizliği, görme güçlüğü,
 • Yüz bölgesinde büyüme veya kızarıklık,
 • İdrar yolu kontaminasyonu,
 • Göğüs bölgesinde ani acı, eziyet, baskı faktörü veya ölülük,
 • Çene bölgesinde sertlik, ölülük veya titreme,
 • Vücudun eklem boşluklarında ölülük ve titreme,
 • Dinlenme ve uykululuk,
 • Mantıksız terleme ve susuzluk,
 • Tıkanık veya burun akıntısı,
 • Göğüste ağrılı yanma hissi,
 • Koşular,
 • Mide iltihabı, mide ağrısı veya öğürme,
 • Geri eziyet,
 • Burun işkencesi,
 • Nefes almada güçlük, gevşeyememe hissi, olarak görülüyor.

Bu sonuçlardan herhangi biriyle karşılaştığınızı anladığınızda, garantili klinik değerlendirme aramalısınız.

Levitra kullandım ama işe yaramadı. Nasıl cevap vereceğim?

İkiden fazla temel nedenden dolayı sertleşme bozukluğunun yayılması esastır. Bunlar fizyolojik ve zihinsel nedenlerdir. Fizyolojik nedenler sertleşme bozukluğuna neden olmaz. Zihinsel sertleşme sorunları var. Levitra kullansanız da ereksiyon olamama ihtimaliniz varsa, sıkıntınız zihinsel nedenlerden kaynaklanıyor olabilir. Derhal bir analistin yardımını alarak endişenizin üstesinden gelebilirsiniz.

Aynı zamanda, Levitra vasküler engel, kas kırılması ve kas gevşemesi yaşayan kişilerde işe yaramayabilir. Levitra, özellikle aterosklerozunuz varsa işe yaramıyor. Levitra kullanmak yerine sertleşme bozukluğunuzu gidermek için, bir uzmana gitmeli ve ateroskleroz ile tanımlanan tıbbi durumunuzun bakımı hakkında veri almalısınız.

Levitra Ne Zaman Etkilidir?

Levitra, bol su kullanımına bağlı olarak cinsel ilişkiden yaklaşık 45 dakika ila bir saat önce kullanılmalıdır. Ürün, etkisini kana karıştırma hızına bağlı olarak kullanımdan 45 dakika ila bir saat sonra gösterir. Bol su ile yakarak ilacın kana karışmasını hızlandırabilirsiniz. Bu hatlar boyunca ilaç vücuda daha hızlı girecek ve daha hızlı etki edecektir. Belirli kişilerde etkisini 30 dakika içinde gösterirken, belirli kişilerde bağlantı süresi bir buçuk saat sürebilir. Doğal zıtlıklar ve şaşırtıcı bir şekilde mevcut zihniyet, Levitra tabletinin iletişim sezonunu değiştirebilir. Öyle olabilir ki ortalama ilişkilendirme süresi 45 dakika ile bir saat arasında çözümlendi ve analizler nedeniyle raporlara eklendi.

Levitra Uzun Süreli Kullanıldığında Bağımlılık Yapar mı?

Levitra, hem dinamik fiksajı, Vardenafil hem de içeriğindeki diğer yaygın sabitleyiciler açısından alışkanlık oluşturan veya muhtemelen ilaç içermez. Bu nedenle, uzun süreli kullanımda köleleştirmeye neden olmayı beklemek mantıksızdır. Her ne olursa olsun, uzun mesafeli kullanımda doğru ölçümlerin güvence altına alınması hayati önem taşır.

Levitra Alkolle Alınabilir mi?

Hayır. Levitra'daki dinamik sabitleyici olan Vardenafil, likörle uyumlu olmadığı ve sağlam bir yapıya sahip olduğu için likörle uygun değildir. Likörlü Levitra tabletlerini kimler alamaz ve Levitra tabletleri, likör yakıldığında akşam saatlerinde kullanılmamalıdır. Likör ve Vardenafil adı verilen bileşiğin karışımı gerçek sonuçlara neden olabilir ve acil klinik değerlendirme gerektirir.

Diğer konulardan Olan Levitra Hakkında ve Levitra Etkileri hakkında detaylı bilgi sayfalarına göz atın.

WhatsApp