Saglik-Rehberi.Com Sağlık Blogu.
Geciktirici Nedir? | Saglik-Rehberi.com

Geciktirici nedir?

Geciktirici ürünler son zamanlarda bir ton kullanıldı. Zamansız taburculuk konusu, erkeklerin cinsel ilişkilerden duyduğu haz duygusunu zayıflatan ve cinsel egzersizlerde bir sürü sorun yaşamasına neden olan tıbbi bir konudur. Bu tıbbi konunun başlangıç ​​evrelerinde, yani sabitlenmeye başlamadan önce geciktirici nedir? Konuya yönelme ile birlikte, sayısız hastalığın başlangıç ​​evrelerinde hayati önlemleri kim alabilir?

Sıradanlığın altındaki bir zaman dilimi içinde erkeğin sindirimi nedeniyle kontrolsüz doruğa rastlamak, uzun vadede zihinsel sorunları da beraberinde getiriyor. Çünkü bu kalıcı durum nedeniyle ilişkiden ihtiyaç duydukları doyumla karşılaşamayan erkekler, suç ortaklarını memnun edememeleri ve vücutlarındaki kusurlar nedeniyle tedirginlik yaşarlar. Cinsellik sırasında tamamen bırakan erkekler, uzun vadede mevcut durumlarına karşı rahatsız ve güçlü bir tavır sergiler. Yerine getirmenin yokluğunun getirdiği bu iklimle ilgili yazışma sorunları, doğru maddeler kullanılarak bertaraf edilebilir. Başka bir şey, cinsellik yerine getirilmeden sonuçlanırsa, fiziksel ve zihinsel tükenme ve yorgunluk kaçınılmaz hale gelir. Evde yetiştirilen geciktirici ürünler, tüm bu olumsuz koşulları ortadan kaldırmak ve tıbbi koşullara sahip olmak için teslim edilir. Cinsel harekette erkeklerin kontrolsüz taburcu olmalarını engeller ve çiftlerin tam bir dostane olmasını mümkün kılar.

Günümüzde yaşanan tatsız yaşam faktörleri nedeniyle, erkeklerin büyük çoğunluğu zamansız taburculuk ile karşı karşıyadır. Zamansız taburcu olan kişilerin ideal sunumu gerçekleştirememesi ve cinsiyette yetersizlik, suç ortaklarına karşı kendilerini aşağılanmış hissetmelerine neden olur. Özellikle seks sırasında ilişkiyi koordine etmeyi seven erkeklerde korkusuzluk eksikliği, evde yetişen Geciktirici öğeleri kullanılarak ve o saniyeden itibaren rutin hayata geri dönülerek bertaraf edilebilir. Cinsel infazın artırılmasını mümkün kılan Geciktirici maddelerinin kabul edilmesiyle, her iki kayıp kendine güven yeniden tesis edilir. Suç ortaklarına seks sırasında tam bir tatmin duygusuyla karşılaşmaları için hayati bir zaman verilir.

Hangi geciktirici maddenin kullanıldığına bakılmaksızın, boşaltma sorununun doğru ve tutarlı bir şekilde bertaraf edilmesi için önerilen kısımlarda kullanılmasına özen gösterilmelidir. Gecikme maddeleri, tam da bu koşullar karşılandığında zamansız taburcu olma sorunları yaşayan erkekler üzerinde iyileşme etkisi gösterir.

Bugün Kimin kullanabileceği geciktirici öğelerin beraberinde alternatifleri vardır.

  • Hap (Kapsül),
  • Krem,
  • jel,
  • Tablet,
  • Geciktirici Kayganlaştırıcı Jel,

Güneşe yönelik titreşimli halkalar olarak seçenekler mevcuttur.

Tüm geciktirici alternatiflerin kullanımı çok benzerdir, ancak işbirliği zamanlarında ve tedavi etme kapasitesinde farklılıklar vardır. Hangi engelleme tekniğini kullanırsanız kullanın, yaptıkları yüksek darbelerle karşılaşacaksınız. Bu doğrultuda, cinsel yaşamınızda daha önce yaşamadığınız zevkleri takdir etmek akla yatkın hale geliyor. Ayrıca, cinsel uygulamada bir genişleme ile ereksiyon süresini Geciktiricide çok sayıda geciktirici de aynı şekilde etkilidir. Özetle, geciktiricilerin günlük kullanım nedeni; uzun yolda size yardımcı olmaktır. Müşterileri yüksek ve hızlı etki gösteren geciktiricilerin kullanımıyla, zamansız taburculuk sorununuza bir cevap bulabilir ve tatmin edici bir cinsel yaşamla ilişkilendirilebilirsiniz. Eşit olmayan tatmin, sekste asla yeterli değildir. Uzun mesafeli bağlantılarda, mevcut durum, çıplaklığının tamamı hakkında bilgi sahibidir ve çok kasvetli olduğu ortaya çıkar.
Bununla birlikte, önceden belirlenmiş ölçümlerde, önceden tanımlanmış bir şekilde ve uygun nüksle kullanılan geciktiricilerle, iki oyuncu için cinselliğin zevkli hale gelmesi çok iyi garanti edilebilir. Hem lezzetli hem de kabul edilebilir olması için, sizin için uygun geciktirici alternatifini seçmelisiniz. Çeşitli durumlarda çeşitli engelleme seçeneklerinden yararlanmak, cinsel bir arada yaşamanızı daha parlak hale getirebilir. Sonuç olarak, seks sırasında gecikmiş taburculuk yaşayan erkekler, yeniliğin potansiyel sonuçlarının her birini kullanarak en çok müşteri tercihine ve önerisine sahip öğeleri keşfetmelidir. Uygun zamanda ve doğru bir şekilde kullanılan Geciktirici maddeleri ile seks sırasında ne zaman taburcu olmaları gerektiği baskısından kurtulan erkekler çok daha iyi hale gelir ve karşılaştıkları baskı faktörünü ortadan kaldırır. Her şeyden ayrı var olan ilerlemeyle devam eden cinsel birlikteliğinizin, bir süre sonra yerine getirilmesi ve suç ortağınızın yerine getirilmesi, normal ve uyumlu bir şekilde ilerlediğini göreceksiniz.

Gecikme tableti (gecikme hapı), Geciktirici jelu, Geciktirici kremi, Geciktirici jeli ve titreşimli halkalar ile, zirveye varana ve ilişkinizde işlevsel bir konuma gelene kadar suç ortağınızla gidebilirsiniz. Piyasada satılan geciktiricilerin bir kısmı anlık düzenlemeler verirken, bir kısmı tedavi edici özelliklere sahiptir. Sonuç olarak, bir geciktiricinin ne olduğuna yanıt ararken hangi stratejinin kullanıldığı konunun kritik olduğu unutulmamalıdır. Her halükarda, titreşimli halkalar dışında neredeyse tüm engelleme stratejileri, cinsellik sırasında gerekli olan sunumu sağlar. Cinsellik sırasında yürütmedeki genişlemenin, geciktiricilerin sıradan kullanımıyla önemli ölçüde daha zorlayıcı olduğu çok iyi görülebilir.

Çoğunlukla, büyük beğeni toplayan markaların yarattığı geciktirici ürünler, müşterilerine jel, hap (tablet) ve krem ​​olarak sunulmaktadır. Gecikme öğelerinin en yaygın olarak bilinen kullanımı, sıçrama olarak ortaya çıkıyor. Çoğunlukla, Splash öğeleri, kolay kullanımları ve üstünlükleri nedeniyle geciktiricilerde beğenilir. Gecikme sıçramalarının kullanımı inanılmaz derecede basittir. Yapılması gereken tek şey, gecikmeli jelu cinsel ilişkiden yaklaşık 15 dakika önce penise uygulamaktır. Olumsuz bir durum söz konusu değildir, örneğin, kullanımı sırasında kana karışmadığından, geciktiricilerde sıçramayı daha normal kullandığından sonuç alınamamaktadır. Sonuç olmadan en iyi ve en hızlı Geciktirici stratejisini arıyorsanız, bir gecikme sıçraması kullanmanızı öneririz. Bu, zamansız taburculuk sorununuzu kolayca ortadan kaldıracaktır.

Günümüzde erkeklerde alışkanlıkla bulunan zamansız taburculuk konusu, milletimizde ve dünyanın birçok milletinde tipik bir sorundur. Gezegenin her yerinde keşifler yaptığı için, 10 erkekten 8'inin bu tıbbi sorunla karşı karşıya olduğu çözüldü. % 80'e varan bu oran şaka yapmadığından, klinik dünya en çok yaşanan cinsel sorun olan zamansız taburculuk üzerine sıfırlandı ve hayat partnerleri arasında sohbet ve hatta kopmaya yol açan hoş olmayan durumlar yaratıyor. Klinik araştırmalar yaptığı için, bu nedenle dünyanın her yerinde güvenle kullanılabilecek gecikme maddeleri yaratılmıştır. En çok talep edilen öğelerin, geciktirici bir etkiye sahip sıçramalar olduğu hesaplanmıştır. Buna rağmen, şok edici bir şekilde, benzer raporlarda geciktirici maddelerin sahte sonuçlarının işaretlendiği açıklanmaktadır. Bu nedenle, satın alımlarınızda sağlam bir noktadan satın alma ve satın aldığınız ürünün orijinal olmasını sağlama konusunda daha titiz olmalısınız.

Retarder konusuna değinirken, en çok sevilenler olduğu için jelleri engellemeyi merkez aldığımızı açıklığa kavuşturduk. Geciktirici sıçramalarının yerleştirilmesini tartıştık. Peki, onu nasıl kullanacağımızı özetlemeye ne dersiniz? Genel olarak, ergonomik bir tasarımda planlanan ve yaratılan sıçramalar, penisin bir ereksiyonu ortaya çıkarsa, onları müşterileri ile etkili bir şekilde iletebilecek olanlardan yararlanılmalıdır. Sertliğini kazanmış penisin üst kısmına (sünnetli bölge) sadece 2-3 aralık uygulamak yeterlidir. Penis üzerindeki bu uygulamadan yaklaşık 5 dakika sonra sekse hazır olursunuz. İhtiyacınız olan sunumun ve seks sırasında kontrolü elinizde tutarak zamansız taburculuğun önlenmesi bileşeninin bir anlık düzenleme verdiğini size tavsiye etmek isteyebiliriz. Toplanmayı engelleyen ilaçlar, tedavi amaçlı kullanılan tedavi edici ilaçlar arasında yer almamaktadır. Bununla birlikte, uzmanlar onların tedavi döngüsünde güçlü olduklarını öne sürüyorlar.

Geciktirici tabletleri; Geciktirici sıçramalardan ve geciktirici kremlerden daha az sevilir. Bileşik maddelerinden, su sıçramalarına ve kremlere kıyasla daha uzun iletişim süreleri ve kana karıştıkları için sonuç şansı nedeniyle diğer öğe seçimleriyle tezat oluşturan perde arkasındalar.

Geciktirici kremleri ve Geciktirici jelleri arasında bir inceleme yapıldığında, gecikme sıçramalarının çok daha rakipsiz özelliklere sahip olduğu görülmektedir. Zira geciktirici kremler bazı vücutlarda ara sıra bazı sonuçlara neden olabilmektedir. Örneğin karıncalanma hissi ve ölülüğün nedeni ön sonuçların doğal bir parçası olarak düşünülebilir. Gecikme jelleri penis üzerinde bir katman oluşturmaz ve karıncalanma hissine neden olmaz. Sonuç olarak, ilişki sırasında daha hoş cinselliği güçlendirdiği için en popüler Geciktirici maddesi alternatifidir.

İlişki sırasında kullanılan geciktirici kremler gözeneklerin kapanmasına ve daha fazla ölülüğe neden olabilir. Bununla birlikte, jeli kullanırken penisin gözenekleri açıktır ve ölülüğü önler. Bu şekilde, haz duygusu zirvede yetkin hale gelir. Ayrıca bir Geciktirici kremi kullanmayı seven kişiler de var. Bu müşteriler, düzenli olarak sıçramaları engelleme konusunda sorunlar yaşayan kişilerdir. Gerçeği söylemek gerekirse, penis hücrelerinde kanı yakalamadaki başarısı nedeniyle, kanı canlı bir şekilde hareket ettirir ve daha uzun bir zaman dilimi için penisin bükülmez doğasını korumayı mümkün kılar. Hem daha uzun süreli bir ilişkiyi hem de karışım miktarını artırabilen geciktirici kremler, jellerin daha basit kullanımı nedeniyle çoğunlukla daha az beğenilir. Bu nedenle, iki maddenin maddesi (geciktirici krem ​​ve sıçrama) incelendiğinde çok fazla kontrast yoktur. Her ikisinin de yerel bir etkisi vardır ve uygulamaları yereldir. Aynı zamanda penise geciktirici krem ​​sürülür; bunu baş ve kök bölgelere kim uygulamalı.

Tüm bunların yanı sıra, bazı büyük markaların sunduğu başka bir retarder seçmeli dersi var. Adından da anlaşılacağı gibi, geciktirici yağlama jeli, uygulaması zor olmayan ve sanatsal tasarımı nedeniyle uzun mesafeli bağlantılarda rahatsızlığı azaltabilen özel bir jelden oluşturulur. Çok sayıda müşteri bu ürünü kat gresleri sanmaktadır. Merhem olarak satılan cinsel infaz maddelerinin erteleme bileşeni yoktur. Zamansız deşarj sorununuz için bir cevap arıyorsanız, yağlanma özelliklerine ve engelleyici özelliklere sahip öğeleri kullanmalısınız. Geciktirici yağlama jelleri, su bazlı yapıları nedeniyle penis hücrelerine sorunsuz bir şekilde uygulanabilir.
Dahası, bu bileşen nedeniyle uygulamak zor değildir ve seks önemli ölçüde daha hoş ve kalıcıdır. Bu ürünün bir diğer önemli bileşeni de prezervatifin ana unsuru olan lateks ile uyumlu olmasıdır. Bunun gibi, bu maddeyi prezervatifle seks yaparken sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Prezervatife zarar verme, yırtma, kırılma tehlikesiyle karşı karşıya kalmayacaksınız. Gecikme seçeneklerinden biri, çekici seksi güvenin zirvesi altında tutmak için sayısız olarak düşünülebilir ve istenen vurgular verebilir. Ayrıca hipoalerjenik olduğu için sağlığınızı da korur. Teslim edildiğinden beri, aşırı duyarlı bedenler de aynı şekilde dikkate alınmış ve buna göre, diğerlerine göre daha az alışkanlıkla olumsuz duyarlılık tepkilerine neden olan bu ürün satın alınarak piyasaya sürülmüştür.

Diğer konulardan Olan Geciktirici Kullanımı ve Gecikirici İçeriği hakkında detaylı bilgi sayfalarına göz atın.

WhatsApp