Saglik-Rehberi.Com Sağlık Blogu.
Geciktirici Kullanımı | Saglik-Rehberi.com

Geciktirici Kullanımı

Geciktirici neden ve hangi amaçla kullanılır? Cinsel hayatın önemi erkeklerde daha fazladır ve bunun en büyük nedeni yaratılıştaki farklılıktır. Cinsel aktivitenin sürdürülebilirliğini sağlayan hormonlar incelendiğinde erkeklerin çok daha istekli olduğu ve cinsel ilişki sırasında üzerlerine daha fazla yük bindirdiği ortaya çıkmaktadır. Geciktirici kullanımı ile, cinsel ilişki sırasında erkeklerden beklenen performansı elde edebilen ve cinsel yaşamı düzenlemeye yardımcı olan. İyi bir cinsel hayata sahip olmak, kişinin kişisel ve psikolojik yaşamını doğrudan etkiler.
Bu nedenle günümüz erkeklerinin sıklıkla karşılaştığı erken boşalma semptomlarının ilk kez yaşanmaya başladığı günlerde gerekli önlemlerin alınması şarttır. Erken boşalmanın da bir sağlık sorunu olduğunu kim unutmamalıdır? Durumun gerçekleşmesi ile birlikte geciktirici kullanımı söz konusu rahatsızlığı önleyebilir. Sonuç olarak cinsel yaşamdaki uyum ve düzenin kişinin kişisel ve psikolojik yaşamını olumlu yönde etkileyeceği gözlemlenebilir.

Dünya genelinde cinsel yaşamında sorun yaşayan erkek sayısı incelendiğinde% 67 gibi ciddi bir orana ulaştığı görülmektedir. Erkeklerin cinsel yaşamda yaşadıkları sorunlar arasında cinsel iktidarsızlık, erken boşalma, sperm sayısının azalması, partnere karşı istek ve arzu eksikliği gibi sorunlar bulunmaktadır. Tüm bunlar tıpta cinsel işlev bozukluğu altında incelenir. Cinsel işlev bozukluğu sorunlarının tedavisinde cinsel ürünleri Geciktirici etkili bir çözümdür. Uygulanan testler ve araştırmalar sonucunda cinsel Geciktirici ürünlerinin düzenli kullanılması ve bu düzenli kullanımın en az altı ayı kapsadığı durumlarda erkeklerin yaşadığı cinsel sorunların kesin olarak tedavi edilebildiği ve ortadan kaldırılabildiği görülmüştür. Ancak bu çalışmalara dayanan hastaların hastalıkları erken dönemdedir. Sonuç olarak cinsel işlev bozukluklarına müdahale ne kadar erken yapılırsa; Daha etkili sonuçları daha kısa sürede kim elde edebilir? Cinsel yaşamda iktidarsızlık ve erken boşalma sorunu teşhisi konulabilmesi için, bu sorunları en az altı aydır yaşamış olması gerekir. Her erkek hayatında en az bir kez cinsel iktidarsızlık ve erken boşalma sorunları yaşayabilir. Gün içinde yaşanan stres, sinirlilik ve yorgunluk iktidarsızlığa ve erken boşalma sorunlarına neden olabilir. Kimin bir veya iki kez yaşayabileceği bu sorun, kronik bir hastalığa dönüşmediği sürece normal kabul edilir. Bu gibi durumlarda geciktirici ürünlerden yararlanmak ve hemen etkisini görmek mümkündür. Ancak kişi altı ay içerisinde her cinsel ilişkide cinsel iktidarsızlık ve erken boşalma yaşarsa, hastalık kronikleşir ve bireyin tedavi edilmesi gerekir. Pek çok doktor bu tedavi sürecinde hastalarına ürünleri ertelemelerini önermektedir. Tek başına tedavi edebilecek bir özelliğe sahip olmayan geciktiriciler, tedavi sürecini kısaltmada ve en etkili sonucu elde etmede oldukça başarılıdır.

Gelişen teknolojinin etkisi sağlık alanında da önemli bir rol oynamaktadır. Ameliyata gerek kalmadan birçok cinsel rahatsızlık sorunu evde tedavi yöntemleriyle çözülebilir. Gelişen sağlık teknolojisi, birçok can sıkıcı duruma kısa sürede çözüm bulmayı başardı. Cinsel ürünleri Geciktirici; Erken boşalma, cinsel performans ve iktidarsızlık sorunlarına çok etkili bir çözüm yaratır ve kullanıcılarının sorunlarını tedavi eder. Erkek bireyler bu cinsel sorunları geciktirici cinsel ürünler kullanarak tedavi edebilirler. Gecikmeler, bu sorunların herhangi bir ameliyata gerek kalmadan çözülmesinde oldukça etkilidir. Tıp teknolojisinin insanlığa kattığı en etkili çözümlerden biri geciktirici olarak karşımıza çıkıyor.

Geciktirici ürünleri hap şeklinde, krem ​​veya sprey şeklinde mevcuttur. Geciktirici etkisi olan prezervatifler de vardır. Bu geciktirici cinsel ürünlerin kullanımının düzenli ve bilinçli yapıldığını varsayalım. Cinsel alanda yaşadığınız erken boşalma, performans eksikliği ve iktidarsızlıkla ilgili sorunlarınızı kim tedavi edebilir? Bazı ürünler geciktirici kullanarak birçok alanda fayda sağlar ve bugün dünya çapında erkeklerin% 47'si tarafından kullanılmaktadır. Uygun dozda ve doğru kullanım şekliyle uygulandığında herhangi bir yan etkisi olmayan geciktirici cinsel ürünlerin kullanılması bireylerin fiziksel ve psikolojik durumlarını tedavi edebilir. Pek çok erkek cinsel yaşamlarında yaşadıkları sorunlar nedeniyle depresyona girebilir ve içine kapanabilir. Cinsel hayatında sorun yaşayan erkekler cinsel ilişkiden uzak durmakta ve belki de cinsel ilişkiye girmekten korkmaktadır.

Cinsel ürünleri Geciktiricinin çeşitli şekil ve biçimleri nedeniyle kullanım şekilleri farklılık gösterir. Her cinsel Geciktirici ürününün farklı kullanımı ve etkisi nedeniyle, kullandığınız gecikmiş cinsel ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olmalısınız. Bilinçli kullanım gerektiren ürünler arasında yer alan geciktiriciler ise kullanılmadan önce gerekli araştırmayı gerektirir. Ertelenen cinsel ürünlerden biri olan hap kullanımı en çok düşünülen ürünlerden biridir. Haplarda dikkat edilmesi gereken kritik nokta, doğru miktarda doz kullanmaktır. Çünkü hapların kullanılmasıyla içerik doğrudan kana karışır. Gün içinde yaşayacağınız cinsel aktiviteler için bir cinsel erteleme hapı yeterlidir. İleri derecede erken boşalma ve iktidarsızlık sorununuz yoksa, cinsel hapı bir kez ertelemek sorununuzu ortadan kaldıracaktır.

Başka bir ciddi durumunuz varsa ve özellikle bu durumdan dolayı başka bir ilaç kullanıyorsanız, sizin için gerekli dozu ayarlamak için bir doktor kontrolünden geçmelisiniz. Doğru dozun kullanılması hem ilacın etkisi hem de vücudunuzun sağlığı için çok önemlidir. Size uygun ideal geciktiricinin düşük dozu ile olumlu etkileri azaltabilir veya hiç fayda görmemenizi sağlayabilirsiniz. Aksine ideal doz aşılırsa olası yan etki riskini artırabilirsiniz. Geciktirici cinsel hapları kullanırken bol su ile tüketmek ilacın kana karışmasını hızlandıracak ve bu nedenle ürün vücudu daha çabuk etkileyecektir. Cinsel geciktirici ürünler ile Geciktirici hapları kullanılırken alkol ve uyuşturucu tüketilmemelidir. Direkt olarak penise uygulanabilen krem ​​ve spreyler alkol kullanımıyla etkileşime girmez. Kalp ve tansiyon sorunu olan kişilerin doktor onayı olmadan geciktirici hapları kullanmaları uygun değildir. Böbrek ve karaciğer yetmezliği veya hastalığı olan kişiler, ürünü doktor tavsiyesi ile kullanmalı ve yukarıda belirtilen hususları dikkate almalıdır; bilinçli kullanım sayesinde geciktirici ürünlerden en etkili çözümü elde edebilecek.

Geciktirici kremleri ve spreylerin kullanımı, gecikmeli cinsel hapların daha basit ve daha erişilebilir kullanımı nedeniyle birçok kullanıcı tarafından önerilen ürünlerden biridir. Penis dokusunu sıkarak ve ovalayarak Geciktirici kremleri ve spreyleri kullanabilirsiniz. Kremi ve spreyi uygularken veya uygulamadan sonra elinize gözlerinizle veya ağzınızla temas etmemelisiniz. Her uygulamadan sonra ellerinizi iyice yıkamanız önemlidir. Bu konuya yeterince dikkat etmeyeceğinizden endişeleniyorsanız koruyucu bir eldiven kullanarak bu problemden kurtulabilirsiniz. Geciktirici kremleri ve spreyleri kullanırken dikkat edilmesi gereken husus, ürünün penis dokusu dışında hiçbir şeye temas etmemesine özen göstermektir. Özellikle cinsel geciktirici ürünler içeren krem ​​ve spreyleri göz ve ağız bölgesinden kimler uzak tutmalıdır? Penis dokusu dışında vücudunuzun herhangi bir yerinde geciktirici krem ​​ve sprey kontaminasyonu veya teması varsa o bölge bol su ile o bölgede ürün kalmayana kadar iyice temizlenmelidir. Temizlerken sabun ve benzeri ürünleri asla kim kullanmamalıdır? Kullanılırsa ciddi cilt hasarına neden olabilir. Her Geciktirici kremi ve spreyinde kullanım miktarı yazılır. Geciktirici sprey kullanan kişiler spreyi sallamadan kullanmamalıdır çünkü malzemeleri homojen karıştırarak uygulamak esastır. Kremi oda sıcaklığında saklamak için Geciktirici kremi kullanan kişiler için çok önemlidir.

Diğer konulardan Olan Geciktirici Etkileri ve Geciktirici Nedir hakkında detaylı bilgi sayfalarına göz atın.

WhatsApp