Saglik-Rehberi.Com Sağlık Blogu.
Geciktirici Sıkça Sorulan Sorular | Saglik-Rehberi.com

Geciktirici Sıkça Sorulan Sorular

Geciktirici öğelerle ilgili sorularınızın her birine etkili bir şekilde yanıt bulun!

Geciktirici Ürünler Nelerdir? Ne için kullanılır?

Geciktirme maddelerine piyasada çok sayıda seçenekle erişilebilir. En çok tercih edilen geciktirici maddeler; Bu bir sıçrama, krem ​​ve tablettir. Kullanım kolaylığı ve en olumsuz sonuçlarından dolayı, alanların genellikle beğenildiği, alanların beğenildiği geciktirici maddelerin olduğu söylenebilir. Adından da anlaşılacağı gibi, erkeklerdeki normal zamansız taburculuk sorununu ortadan kaldırmak için kullanılırlar. Büyük olasılıkla, en yaygın olarak tanınan kullanım alanları, uzmanların hastalarına uygulanan tedavi etkileşiminde uzmanların önemli bir öğe olduğunu öne sürmeleridir. Geciktirici maddelerin yardımı, tedavi zaman çerçevesini kısaltmak ve en sınırlı sürede en iyisini başarmak için kullanılır.

Seks Ürünlerini Geciktiren Kimler Kullanabilir?

Cinsel öğeleri Geciktiricik, ergenliği bitirmiş ve 18 yaşından daha tecrübeli ve 60 yaşından daha genç, kalp ve nabız sorunu olmayan erkekler tarafından kullanılabilir. Bazen, geciktirici maddelerden kalp ve dolaşım bozukluğu hastaları için kullanılması uygun olabilir. Ancak bu, bir uzmanın kontrolünü ve onayını gerektirir. Ertelenen cinsel öğeleri kullanmak için zamansız bir şekilde taburcu olmanız, beceriksiz olmanız ve korkunç bir şov yapmanız gerekir. Böyle bir sorununuz yoksa, öğeyi yürütme yükseltmesi için kullanabilirsiniz (önceden tanımlanmış bölüm aşılmadığı sürece).

Kadınlar Cinsel Gecikme Ürünlerini Kullanabilir mi?

Cinsel ertelenmiş öğelerin bayanlar üzerinde herhangi bir etkisi yoktur. Cinsel Geciktirici öğelerinin ardındaki motivasyon, penis dokusundaki kırılmayı ortadan kaldırmaktır. Özellikle, kadınların erkeğin zamansız taburcu sorunlarını tedavi etmek için kullanılan geciktiricileri kullanması işe yaramaz. Buna göre ürünler erkeklere özel olarak teslim edilir ve bayanlar için kullanılan ürünler arasında yer almaz. Bölgede bayanların kullanabileceği cinsel eşyalar var. Bununla birlikte, geciktiriciler bu toplantının dışında tutulur.

Seks Geciktirme Ürünlerinin Etkisi Nedir?

Cinsel Geciktirici öğelerinin tek başına bir etkisi yoktur. Farklı etkileri olan cinsel Geciktirici maddelerinin birincil amacı, zamansız taburcu olan erkeklerin bu sorunlarından kurtulmaktır. Zamansız deşarjın önlenmesi dışındaki farklı etkileri arasında;

 • 45 dakika boyunca aşırı derecede cinsel infaz gösterme,
 • Suç ortağına olan özlem ve hazzı inşa etmek için,
 • Penis ereksiyonu sorununu ortadan kaldırmak ve tam bir ereksiyon sağlamak,
 • Sıradan kullanımda zamansız taburculuk ve beceriksizlik sorunlarını tedavi etmek var.

Cinsel Gecikme Ürünlerinin Yan Etkileri Var mı?

Cinsel Geciktirici maddelerinin doğru kısımda kullanılması ve kullanım yönteminden dolayı sonuç alınamamaktadır. Özellikle duş ve krem ​​olarak oluşturulan geciktiriciler sonuç vermez. Ne olursa olsun, Geciktirici tabletleri kullanan bireyler üzerinde görülen en iyi bilinen etki, dengesizlik ve hastalıktır. Artan nabız ve artan kan akışı nedeniyle, insanlarda rahatsızlık ve hastalık meydana gelebilir. Kendinizi sarhoş veya mide bulandırıcı hissettiğiniz noktada korkacak bir şey yoktur. Kimin görebileceği sonuçlar arasında fazlalık maddeler yapılmışsa;

 • Kulaklarında çınlayan,
 • Talihsizlik duymak,
 • Gözlerde kan tüketmek,
 • Görme kaybı
 • İdrar kompleksi şiddetlenmesi veya kontaminasyonları,
 • Kalp daralması, eziyet ve incinme hissi,
 • Çene bölgesinde sertlik, ölülük,
 • Göğüs bölgesinde eziyet, eziyet veya baskı faktörü hissi,
 • Ellerde ve bacakların alt kısmında ölülük veya titreme,
 • Vücudun eklem boşluklarında sıkılık,
 • Eksiklik veya uykululuk,
 • Stopaj,

Var. Etkiler, örneğin koroner epizodlar, beyin drenajı ve ilaçların zarar görmesi, çok fazla yutulduğunda veya cinsel öğelerin ertelenmesi, kalp ve nabız ilaçlarının kabulü, likör ve ilaç kullanımı sırasında meydana gelebilir. Öğenin tek başına kullanımı, örneğin koroner yetmezlik veya zihin boşalması gibi nedenlere neden olmaz. Her durumda, özellikle olası rahatsızlıktan dolayı kullanılan ilaçlarla birlikte ertelenen tabletler kullanılırken gerçek sonuçlar olabilir. Böyle bir durumdan uzak durmak için, PCP'nizin onayını almanızı kesinlikle öneririz.

Seks Geciktirme Hapları Nasıl Kullanılır? Etkisi Ne Kadar Sürer?

Cinsel Geciktirici hapları her gün alınmalıdır. Temel olarak, kullanılan her iki hap arasında 24 saatlik bir zaman aralığı vardır. Cinsel Geciktiricilerin etkisiyle haplar 24 saatten bir buçuk güne kadar etki ediyor. Bu döngü, tıpkı benzer bir bireyin mevcut zihinsel durumuna göre olduğu gibi, bir vücuttan diğerine farklılık gösterebilir. Cinsel Geciktirici haplarının bol su ile kullanılması kullanım için en uygun stratejidir. Hap çok fazla su tarafından boğulduğu için kana girme hızı hızlanacak ve bu da vücut üzerindeki etkisini azaltacaktır. Seks haplarını Geciktiricinin vücut üzerindeki etkisi 30 dakika içinde gerçekleşir. İçki, uyuşturucu kullanımı ve kalp ve nabız reçetesi hapla birlikte kullanılmamalıdır. Yapılması ihtimaline karşı, hap ile bu madde arasında bir tepki meydana gelebilir ve sakinleşir ve vücuda ciddi zararlar verebilir. Bununla birlikte, bazı istisnai durumlarda, uzmanların alışılmadık rızası ile dolaşım zorluğu ve kardiyovasküler hastaların ertelenmiş tabletleri kullanabileceğini size tavsiye etmek isteyebiliriz.

Seks Geciktirme Spreyleri ve Kremleri Nasıl Kullanılır?

Cinsel Geciktirici sıçramalarının ve kremlerin kullanımı yerel olarak yapılmaktadır. Uygulama sırasında penis dokusu dışında hiçbir yere sıçrama veya krem ​​temas ettirilmemelidir. Sıçramayı kullanmadan önce, sürahi çalkalanmalı ve yaklaşık 30 cm mesafeden penis dokusu üzerine yıkanmalıdır. Kremi kullanırken, ellere bir savunma eldiveni takmak yararlıdır. Veya yine eldiven kullanılmayan durumlarda, her uygulamadan sonra eller tamamen bol su ile yıkanmalıdır. Kremin bulaşmamasına ve göz çevresine sıçramamasına özen gösterilmelidir. Gözlerin etrafına veya vücudun herhangi bir parçasına duş veya krem ​​sürüldüğünde bol su ile yıkanmalıdır. Temizleyici, temizleyici ve benzeri sentetik içerikli ürünler temizlik etkileşimi sırasında kullanılmamalıdır. Ne zaman kullanılırsa kullanılsın cilde zarar verebilir, cilt yaralarına ve dermatite neden olabilir.

Cinsel Geciktirici Ürünlerin İçeriği Nedir?

Cinsel Geciktirici öğelerinde çok sayıda doğal konsantre, besin ve mineral vardır. Bitki engelleyici maddelerde bulunan uzaklaştırılır; meyan kökü, çoban çantası ve çemen otu. Geciktirme öğeleri birçok E ve C vitamini içerir. E ve C besinleri hem vücudun enerji ihtiyacını karşılar hem de enerji depolanmasını sağlar. Yaygın bir maddeye sahip olan cinsel Geciktirici öğelerinde bileşik uzman yoktur. Sentetik uzmanların bulunmaması nedeniyle, bölgedeki en karakteristik cinsel madde ilaçları geciktiricilerdir.

Basınç Hastaları Geciktirici Hangi Sebeple Kalp ve Körlük Yapamazlar?

Cinsel Geciktirici maddelerinde bulunan bitki ayrımı konsantredir. Bu bitkinin uzaklaştırılması doğadan elde edilse de düşünülür ve vücudu etkiler. Geciktirici maddelerdeki doğal konsantreler, besinler ve mineraller, dolaşım zorluğunu ve akışını hızlandıran ve artıran maddelerdir. Herhangi bir sentetik madde içermemelerine rağmen, katı bir şekilde tehlikelidir ve kalp ve dolaşım bozukluğu sorunu olan kişiler tarafından kullanılması imkansızdır çünkü bunlar, kan akışını ve baskı faktörünü hızlandıran ve artıran bitki konsantreleri, besinler ve mineraller içerir. Hızlanan bir kalp duygusu, aynı şekilde, koroner hastalığı olan bir kişide solunum yetmezliğine neden olabilir. Genişletilmiş dolaşım zorlaması, düşük nabza neden olabilir ve nabız sorunu olan birey için korkunç sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle kalp ve nabız sorunu olan bireylerin cinsel Geciktirici maddelerini kullanması tabudur.

Diğer konulardan Olan Geciktirici Hakkında ve Geciktirici Etkileri hakkında detaylı bilgi sayfalarına göz atın.

WhatsApp