Saglik-Rehberi.Com Sağlık Blogu.
Geciktirici Etkileri | Saglik-Rehberi.com

Geciktirici Etkileri

Geciktirici öğeler düzenli olarak kullanılan öğelerdir. Cinsiyetle ilgili konular, çiftler arasında gerçek tartışmalara neden olur ve bazı ayrılıkların nedeni olabilir. Cinsel yaşamların birden bire tersine dönmesinin temel nedenlerinden biri, erkeklerde zamansız taburculuk sorunudur. Zamansız bir şekilde işten çıkarmadan vazgeçmek ve sağlam bir ilişki sürdürmek için Geciktirici Etkileri için destek alınır.

Cinsel yaşamdaki başarı, ayrıca bireysel yaşamı da etkiler. Cinsel günlük rutinlerinde verimli olan bireylerin kendi deneyimlerinde etkili olduğu görülmüştür. Cinsel yaşamdaki durum ile insan varoluşundaki genel durum arasındaki sonraki dayanışma gösterilmiştir. Kendi hayatınızda verimli olmama ihtimalinize karşı, her ikisi de bir zincir halinde birbirini takip eden bileşenler olduğundan, cinsel yaşamınızda sahip olduğunuz konulardan rahatsız ve hoşnutsuz olabilirsiniz.

Cinsel yaşamda yaşanan sorunlar arasında; Zamansız akıntı, penisin sertleşmemesi ve azalan sperm kontrolü gibi sorunlar en çok bilinen sorunlardır. Bu sorunların tedavisinde kullanılan geciktiricilerin etkileri inanılmaz bir öneme ve işe sahiptir. Cinsel öğelerin ertelenmesi, zamansız taburculuk için tedavi sağlarken, aynı şekilde beceriksizlik sorununun bir kısmıyla, yani penis ereksiyonuyla ilgilenir. Her halükarda, yarım yıldan fazla süren ve kalıcı hale gelen hastalıklar için durum bu değildir. Ne geciktiriciler ne de herhangi bir cinsel sunum maddesi, bir süredir (yarım yıldan fazla) yeterli olan, kısırlık veya diğer cinsel kırıklıklarla tanımlanan hastalıklarda farkında olmadan kullanılmamalıdır.
Yine de bir uzmanın yönetiminde bir tedavi döngüsü varsa bu tedavi sırasında geciktiriciler kullanılabilir. Günümüzde bu cinsel sorunlarla karşılaşan erkek sayısı incelendiğinde% 67 gibi kesin bir rakam yaşanıyor. Hem fiziksel hem de zihinsel nedenler, toplam nüfusun muazzam bir kitlesinin cinsel sorunlarının temelini oluşturabilir. Cinsellik sırasında sorunları olan erkeklerin öncelikle sorunlarının temel nedenini bilmeleri gerekir. Tam da bu şekilde güvenilir ve etkili bir tedavi önlemi girilebilir. Eğer bir fikriniz yoksa veya cinsel tıbbi sorununuz için neden emin değilseniz, önce bir uzmandan yardım almanızı öneririz.

Her on erkekten ikisi zamansız taburcu olma sorununu yaşıyor. Erkeklerde bu sorunu yaşadığına karar vermek için, erkek muhtemelen yarım yıl boyunca her ilişkide zamansız taburcu olma sorunu yaşadı. Zamansız bir taburcu olma sorununuz varsa ve mevcut durum yarım yıl sürerse, önce bir uzmana görünmelisiniz. Zamansız taburcu sorunları yaşayan bireyler son derece dikkatli olmalıdır. Zamansız taburculuk sorunları penisin kapasitesini yitirdiğini ima ettiğinden ve erkeklerin hayatlarında penis olmak için ihtiyaç duydukları son şey kapasitelerini kaybetmektir. Geciktirici maddelerin ara sıra zamansız taburcu olma durumlarında veya henüz yarım yıla varmamış zamansız taburculuk durumlarında etkisinden elde edilecek avantaj için muhtemelen en iyi cevap budur. Bunun gibi, olayın ciddiyetini anlamak ve tıbbi sorunların başlangıcına doğru güvenle oynamak için geri zekalıları sömüren çok sayıda erkek, ideal cinsel yaşamlarını gerçekleştirme seçeneğine sahipti.

Zamansız taburculuk sorunları için en iyi tedavi, ertelenen cinsel maddelerin ve ilaçların doğru ve bilinçli kullanımıdır. Mevcut refah yeniliği yarattığı için, çok sayıda rahatsızlığı bir faaliyet olmadan tedavi etmek mümkündür. Zamansız taburculuk sorunu, Kimin bir faaliyete maruz kalmadan halledebileceğinin tedirginliklerinden biridir ve ertelemeler, bu sorunun üstesinden gelmede başarılı bir tedavi stratejisidir. Spesifik olarak, geciktirici öğemizin çeşitliliği nedeniyle, her erkek vücudu için makul bir geciktirici ürün etkili bir şekilde bulunabilir ve iyileşme cinsel sağlıkla başarılabilir. Müşterilerin genellikle ön hazırlıklarla uygun oldukları ve deneyler nedeniyle tercih ettikleri geciktirici madde seçimini seçmeleri tipik olarak uygulanabilir. Örneğin geciktirici krem ​​kullanmaya başlayan birkaç hastanın bir süre sonra bu maddeyi kullanmada sorunlar yaşadığı veya cilt tepkisi nedeniyle (karıncalanma gibi) başka geciktirici maddelere gittikleri anlaşılmaktadır. Sorun yaşamadan hemen hemen her erkek tarafından kullanılabilen ve en az talepkar ve en iyi kullanıma sahip olan öğe seçimi, erteleme sıçramalarıdır.

Geciktirici etkileri düşünüldüğünde, küçümsenmemesi gereken cinsel amaçlı maddeler var. Mükemmel kullanım, bilinçli ve sıradan kullanım nedeniyle, çok sayıda zamansız akıntı sorununu ve penis ereksiyon sorununu tedavi edebilir. Sonuç olarak, hastalığın başlamasına yönelik erken arabuluculuk ile, daha önce bahsedilen hastalık ilerlemeden önce halledilir. Bu nedenlerin her biri için, erteleme maddelerinin kullanılması, klinik dünyanın her yerindeki uzmanlar tarafından önerilmektedir. Reformist cinsel sağlık durumundaki hastalarına tedavi döngüsü sırasında her halükarda ertelenen madde takviyeleri önerilmektedir.

Ertelenen cinsel ürünler, web vitrinlerinde veya eczanelerde erteleme hapları, kremler, duşlar ve prezervatifler olarak satılmaktadır. Böylesine sayısız geciktirici öğenin elde edilmesinde bir rol üstlenmesinin bir nedeni, onu kullanan kişiye herhangi bir oranda 45 dakika ek teşhir verebilmesidir. Bu sayede müvekkilinin aradığı ve özlediği cinsel yaşamı yeniden tesis edebilir. Bir sorunu olup olmadığına bakılmaksızın, çoğu erkek geciktirici bir ürün verebilir ve sergilerini inşa etmek için kullanabilir. Cinsel yaşamlarının nasıl geçtiğine bakılmaksızın, geciktiriciler şüphesiz ara sıra daha uzun cinsel ilişkiye ihtiyaç duyan kişilerin özlemlerine tepki verebilirler. Öyleyse, gözetleme noktasında yeri olan ve 45 dakika fazladan herhangi bir hızda performans göstermenize izin veren geciktiricilerin vücut üzerindeki etkisi tam olarak nedir?

Ertelenmiş cinsel öğelerin etkileri izole bir bölgede yer almıyor. Yaşadığınız tüm cinsel sorunlara çare olan cinsel öğeleri ertelemek, zamansız taburculuk, beceriksizlik, suç ortağı istememe ve yeterince yerine getirilememe sorunlarına cevap verir. Geciktiriciler, geniş etki alanları nedeniyle çok sayıda erkek tarafından kullanılmaktadır. Cinsel eşyaların ertelenmesinin etkileri;

 • Her halükarda 45 dakika fazladan cinsel infaz vermek,
 • Suç ortağı için sevinci, isteği, isteği ve arzuyu inşa etmek,
 • Penisin sertleşme durumunu önlemek ve penisin tamamen katılaşmasını sağlamak,
 • Zamansız taburculuğu önleyerek, çiftler arasında daha dinamik bir cinsel yaşamı garanti altına alarak,

İçerdiği besinler, mineraller ve bitki tarafından uzaklaştırıldığı için vücuda enerji toplaması için verdiği kaydedilebilir.

Bu etkilerin her biri, bir cinsel erteleme maddesinin kullanımı hakkında bilgi sahibi olabilir. Cinsel erteleme maddelerini kullanan bireyler, ilacı er ya da geç bıraksalar bile, günlük kullanım nedeniyle benzer etkiler yaşadıklarını ve araştırmaların da belirttiği gibi, zamansız taburculuk meselesinin halledilebileceğini ve Cinsel infazını standart olarak kim genişletebilir? herhangi bir durumda yarım yıl boyunca ertelenmiş cinsel içeriklerin kullanımı. Özellikle cinsel yaşamındaki temel meselelerde, geciktiriciyi doğru, ölçülmesinde ve bilinçli olarak kullanan kişilere tam bir cevap verebilir. Bu nedenle, cinsel ilişkinizde karşılaştığınız ve yönetilmesi zorlaşan sorunlar ve problemler öncesinde geciktiricilerden destek almanız hayati önem taşır. Geç kalma ihtimalinize karşı bir uzman gözetiminde tedavi etkileşimine başlamanız gerekebilir. Bu tedavi döngüsünde geciktiricilerin kullanılması uygundur. Uzmanlar önerse de, hastalığın başlangıç ​​aşamalarını etkilemeyen bir durumla karşılaşabilirsiniz.

Erteleme cinsel öğeler çok sayıda besin, mineral ve doğal konsantre içerir. Sentetik bileşik içermeyen ve yaygın olan cinsel içerikli öğelerin ertelenmesi, doğru kısım alındığında ve kullanım yöntemi yapıldığında vücutta hiçbir sonucu yoktur. Cinsel eşyaların ertelenmesi sırasında yaşanan en bilinen etki hastalık ve rahatsızlıktır. Bunun nedeni, cinsel öğelerin ertelenmesinin enerji depolaması, kan dolaşımını hızlandırması ve nabzı artırmasıdır. Genişleyen kan dolaşımı ve nabız nedeniyle, discombobulation ve bulantı buna yetenekli olabilir. Discombobulation ve hastalık yetenekli olma ihtimaline karşın, müşteri hiçbir şekilde huzursuz olmamalıdır. Mevcut durum çok tipik olduğundan ve herkesin anlayabileceği bir etkidir. Cinsel eşyaların ertelenmesinde, bollukta veya uygun kullanım bitmediğinde görülebilen geciktirici etkiler arasında;

 • Kulaklarda çınlama ve talihsizlik duyma,
 • Gözlerde görme ve kan kaybı,
 • İdrar yolu kontaminasyonları,
 • Kalpteki eziyet, eziyet veya baskı faktörü hissi,
 • Göğüs bölgesinde eziyet, eziyet veya baskı faktörü hissi,
 • Ellerde ve bacakların alt kısmında sertlik, acı veya tahriş,
 • Vücudun eklem boşluklarında ölülük,
 • Vücudun kas boşluklarında acı,
 • 2 saatten fazla akıntı olmaması,

Kim görebilir? Bu sonuçların yanı sıra, solunum yetmezliği ve ilaçların zarar görmesi, ilacın aşırı bolluk kısmına karşı etkili olabilir. Bu tür sonuçlara sunulmamak için cinsel erteleme maddelerinin doğru ölçülerde ve kullanımda kullanılması hayati önem taşımaktadır.

Daha önce de söylediğimiz gibi, geciktirici maddeler hap, krem, duş ve prezervatif olabilir. Ertelenen hapların kullanımı bol su ile yapılmalıdır. Çok fazla sudan etkilenen hapları ertelemenin etkisi 30 dakika içinde kendini gösterecektir. Sıçrama ve krem ​​erteleme kullanımında, duş ve kremler penis dokusu dışında kimsenin bölgesine sürülmemelidir. Uygulandığında bol su ile yıkanmalıdır. Cilde ciddi zarar verebilecek sıçramalar ve kremler sadece penis dokusuna uygulanmalıdır. Cinsel eşyaların ertelenmesi ile ilgili olarak likör ve ilaç kullanılmamalıdır. Aynı zamanda, kalp ve dolaşım bozukluğu sorunları olan kişiler tarafından kullanılması makul değildir. Kalp ve nabız sorunu olmayan 18 ile 60 yaşları arasındaki herhangi bir erkek cinsel öğeleri erteleme yöntemini kullanabilir. Ertelenen cinsel maddeyi kullanmadan önce bir uzmana danışmalı ve böbrek ve karaciğer hayal kırıklığınız olma ihtimaline karşı bir uzmanla kullanabileceğiniz maddeye karar vermelisiniz. Erteleme haplarının kullanımı böbrek ve karaciğer enfeksiyonu olan kişiler için önerilmemektedir. Hapları ertelemek yerine, böbrek ve karaciğer hastalığı olan kişiler erteleyici kremler ve duşlar kullanmalı ve prezervatifleri ertelemelidir.

Defer öğeleri, insanların cinsel varoluşunda hayati bir yere sahiptir. Her halükarda 45 dakika fazladan performans sergilemek, çiftler arasındaki cinsel yaşam konularını ortadan kaldırır ve çiftlerin bir kez daha düzgün bir cinsel yaşama sahip olmalarını garanti eder. Düzgün bir cinsel hayata sahip olmak herkesin hayalidir ve cinsel öğeleri ertelemek bu kutsamayı cennetten yapmak için kullanılabilir. Erteleme maddelerinin kullanımı sadece seks sırasında gerçekleşir. Seks yapmanın dışında, ertelenen bir cinsel öğe kullandığınızı kimse anlamak istemeyecektir. Ertelenmiş cinsel maddeyi yedikten sonra 1 saat ve her halükarda seksten 20 dakika önce kullanmalısınız. Zamanlama güzelce ilerlediğinde, cinsel eşya ve ilaçları ertelemenin etkilerini hemen kim görebilir? Anlayacağınız ve fark edeceğiniz temel etki, cinsel arzunuzda ve isteğinizde bir genişleme olacaktır. O noktada suç ortağınızla senkronizasyon, yani cinselliğinizi dostane bir şekilde sürdürebilir, isteyerek ve kolayca cinsel birlikteliğinizi isteğinize göre yönlendirebilir ve buna bağlı olarak bir ilişki yaşama şansına sahip olursunuz. gerçek, fantezilerinde değil.

Diğer konulardan Olan Geciktirici Sıkça Sorulan Sorular ve Geciktirici Kullanımı hakkında detaylı bilgi sayfalarına göz atın.

WhatsApp