Saglik-Rehberi.Com Sağlık Blogu.
Geciktirici Hakkında | Saglık-Rehberi.com

Geciktirici hakkında

Geciktirme eşyaları, son zamanlarda pek çok erkeğin eğilimleri arasında yer alıyor. Belki de çiftler arasındaki derin bağlılığın gücünü artıran birincil durum sağlıklı seks yapmaktır. Seks, çiftler arasında derin bir adanmışlık gücü oluşturan ve onları birbirine daha sıkı saran cinsel bir ilişkidir. Bu uyarıcı temas sırasında erkeklerin karşılaştığı zamansız taburculuk sorunları için kullandıkları Geciktirici hakkında çok büyük yanlış adımlar var. Belki de en önemli hata, piyasada satılan sıradan yağlama özelliklerine sahip tüm duş ve kremlerin aynı anda özellikleri erteleme olasılığıdır. Aslında hayır, merhem olarak satılan tüm ürünlerin ertelenmiş özellikleri yoktur. Zamansız taburculuk için bir cevap arayan erkekler, başarılı bir ürün ararken, eşyaya ifade geciktirici eklemeli ve satın alınacak ürün benzersiz olmalıdır. Bu şekilde yapılacak öğelerin vurguları, "sıçramayı ertelemek" veya "erteleme kremini yağlamak" olarak ortaya çıkıyor.

Cinsel hayatımızda yaşadığımız en ufak bir sorun, ilişkimizi düşünecektir. Gerçeği söylemek gerekirse, kritik önlemler zamanında alınmazsa, etrafımızda yaşayan insan ilişkileri unsurunu adım adım giderek daha çaresiz hale getirebilir. Günümüzde pek çok erkeğin cinsel ilişkilerinde sorunlar var. Cinsel ilişki sırasında ereksiyon sorunu yaşayan ve erken taburcu olan erkeklerin sayısının muayeneden dolayı% 67 olduğunu keşfedenler. Zamansız taburculuk ve beceriksizlikle ilgili sorunları olan ve bunları kullanabilen erkekler için geciktiriciler hakkında veri vermek isteyebiliriz. Geciktiricilerin bilinçli olarak kullanılması, klinik dünyanın sunduğu her bir maddeye benzer şekilde çok önemlidir.

Öncelikle cinsel içerikli öğelerin ertelenmesinin kullanımında herhangi bir sakınca yoktur. 18, 60 yaş üstü, 60 yaşından daha genç olan her erkek birey, kalp ve nabız sorunu olmadığı sürece ertelemeli cinsel öğeleri sakin bir şekilde kullanabilir. Sakinleştirici cinsel öğelerin ertelenmesi ülkemizde ve dünyanın her yerinde son derece normaldir. Gezegendeki erkeklerin yaklaşık% 47'si cinsel eşyaları erteleyerek hayatlarında herhangi bir oranda sakinleştiriyor. Birkaç erkek, zamansız taburcu sorunlarını bu maddeleri kullanarak ele alıyor. Bir geciktiriciyi kalıcı bir öğe olarak kullanmak mümkündür, özellikle de zamansız taburculuk konularının oldukça yeni başladığı ve tedavinin bu şekilde ilerlediği ve çok sayıda uzman tarafından önerildiği dönemlerde.
Bununla birlikte, ertelenen öğelerin tek başına tedavi edici özellikleri olmadığını size tavsiye ederiz. Dolayısıyla; Cinsel tıbbi durumunuz uzunca bir süre ilerlerse ve bu hastalık nedeniyle mücadele ediyorsanız, birinci basamak hekiminize danışmalısınız. PCP'niz uygun olduğunu düşünüyorsa, terapi döngüsüne girmelisiniz.

Zamansız akıntı sorunu, tıpkı penis ereksiyonu gibi, penis kapasitesinin ufalanması ile tanımlanan tıbbi bir sorundur. Penis kapasitesini kaybettikçe zamansız akıntı, ereksiyon sorunları ve sperm kontrolünde azalma gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Bu tür durumlar oluşmaya başladığında, karıştırılmamalı ve bir üroloğa gidilerek denenmelidir. Bu tür sorunların başlama dönemi genellikle 40 yaş ve üstüdür. Bununla birlikte, farklı hastalıkların ve ilaçların kullanılması nedeniyle 40 yaşın altındaki erkeklerde bulunma eğilimindedir. Erkeklerde cinsel kırıklığın yaygınlaşması için en zorlayıcı motivasyon, etrafımıza yayılan radyasyon olarak görülse de, bu konuyla ilgili ilaçların getirdiği kesin bir kayıt yoktur. Vakitsiz bir şekilde taburcu olmak için, her halükarda yarım yıl giriş yapmış olmalısınız ve bu dönemde sahip olduğunuz her cinsiyette zamansız taburculuk sorunları yaşamalısınız. Zamansız bir şekilde taburcu olma konuları, her erkeğin hayatında bir kez olmak üzere her oranda yetkin olabilir. Sorun ne kadar uzun süre devam etmese de, bunun nedeni zihinsel nedenler olabilir. Gün içinde çok yıpranmış olabilirsiniz veya tamamen sıradan olarak görülmesi gereken sefalet ve stres nedeniyle zamansız taburculuk sorunları yaşayabilirsiniz. Böyle durumlarda korkulmamalıdır. Herhangi bir durumda zamansız taburculuk meselesinin analiz edilebilmesi için bir yarım yılın geçmesi gerektiğini hatırlayın. Zamansız taburculuk sürekli, üzücü ve kuvvetli olduğunda, ertelenen maddelerden destek almak mümkündür. Bununla birlikte, devam eden koşullarla, yani yarım yıldan uzun süredir zamansız bir taburculuk sorunu ile karşı karşıya kalırsanız, bir doktora görünmelisiniz.

Günümüzde, zamansız taburculuk sorunları olan bireyler için çok sayıda tedavi tekniği bulunmaktadır. Bu tedavi teknikleri arasında, süreksiz ve kalıcı düzenlemeler sağlayabilecek stratejilere atıfta bulunmak mümkündür. Geciktiricilerle ilgili araştırmalara göre, geleneksel kullanımda kalıcı bir tedavi tekniği olduğu kanıtlanmıştır. Sürekli olarak sıçrama, krem ​​veya hap ürünlerini ertelediğinizi varsayalım. Bu durumda, zamansız taburcu etme sorununuz er ya da geç sona erecek ve reçeteyi kullanmasanız da, zamansız bir taburcu etme sorunu yaşamayacaksınız. Devam eden hastalar bu spekülasyon için hatırlanmamalıdır. O zamandan beri, acınacak bir şekilde, her zamansız boşalma sorununu geciktiricilerle tedavi edemez. Böylece; Yarım yıldan uzun süren zamansız taburculuk sorunlarınız hakkında bir ürologa bilgi vererek klinik yardım almalısınız. Bu aşamadan, birinci basamak hekiminizin onayı nedeniyle bir tedavi etkileşimine girebilirsiniz. Bu tedavi döngüsünde, engelleyen maddelerden birini kullanabilir ve geciktiricilerden destek alabilirsiniz.

Sonuç olarak, zamansız boşalmayı önleyen geciktiriciler bedeni nasıl etkiler ve nasıl kullanılır? Geciktiricilerin farklı yapılarda satılma şekli, kullanım tasarımlarında zıtlık yaratır. Örneğin, erteleme hapları ağız yoluyla kullanılırken, erteleme hapları penis dokusuna duş yapılarak kullanılır. Diğer bir ortalama ve en çok kullanılan geciktirici türü kremlerdir. Erteleme kremleri de aynı şekilde ertelenmiş sıçramalar gibi penis üzerine lokal olarak sürülür. Elleri ovmak gibi doyurucu kremler kullanmak için bir yaklaşım var. Erteleme kremleri de aynı şekilde penisi ovarak kullanılır. Geciktiricilerin kullanımı olağanüstü olsa da, vücut üzerindeki etki çok benzerdir. Kullanım tasarımlarındaki ayrım, vücut üzerindeki etkisinin süresini değiştirir. Cinsel hapların ertelenmesi 30 dakika içinde vücutta takip edilirken, vücuttaki kremleri erteleme süresi 10 ile 15 dakika arasında bir yerdedir. Cinsel öğelerin ertelenmesinin bedeni nasıl etkilediğini görmek için seks yapmanız gerekir. Cinsel eşyaların ertelenmesi, her halükarda fazladan 45 dakika performans sergilemenizi sağlar ve bu sergide taburcu olmanızı engeller. Bu doğrultuda, cinsel ilişkilerinizin her halükarda 45 dakika sürmesi garantilidir. Sadece seksinizde yarattığı etkiyle karşılaşarak deneyimlediğiniz sunumla kavrayabileceğiniz cinsel öğelerin ertelenmesinin cinsiyet dışında etkisini asla göremez ve deneyimleyemezsiniz. Bu doğrultuda, hiç kimse cinsel erteleme ürünlerini kullandığınızı anlamak istemeyecektir.

Geciktiriciler hakkında düşünülmesi gereken bir diğer önemli husus, bunların nasıl kullanıldığıdır. Bu günlerde ertelenmiş cinsel ürünlere hap, su sıçraması, krem ​​ve prezervatif olarak erişilebilir ve aynı şekilde bu alternatifler altında satılır. Ertelenen her cinsel öğenin kullanım stratejisi ve vücut üzerindeki etkisi olağanüstüdür. Örneğin, engelleyici tabletler akşam yemeğinden 1 saat sonra kullanılmalıdır. Geciktirme hapları ağızdan kullanılır. Bol su ile kullanmak hayati önem taşır. İçinden bol su ile yakmak hapın kana girişini hızlandıracak ve 30 dakika içinde etkisini garanti altına alacaktır. Geciktirme hapları, akşam yemeğinden 1 saat sonra ve seksten otuz dakika önce kullanılması tavsiye edilir ve en iyi sonucu verir. Ertelenmiş sıçramaları ve kremleri kullanırken, kremi ve duşu başka bir cilt yüzeyine, özellikle de göz çevresine, penis dokusu dışında taşımamaya özen gösterin. Bu nedenle geciktirici krem ​​ve sıçrayan maddeler kullandıktan sonra ellerinizi birçok temizleyici ile yıkamalısınız. Geciktirici etkisi olan prezervatifler için kondom kullanmak yeterli olacaktır. Prezervatifin penis büyüklüğünüz için makul olduğunu unutmayın. Aksi takdirde, penisinizde kan göllenmesi ile karşılaşabilirsiniz.

Cinsel eşyaların ertelenmesinin kullanımı dünyanın her yerinde çok yaygın. İnsanların cinsel ilişkilerini olumlu yönde etkileyen geciktirici hakkında düşünülmesi gereken bir diğer konu da kısa sürede vücut üzerindeki etkisini göstermesidir. Erteleme öğeleri, diğer cinsel infaz öğelerinden çok daha hızlı düzenleme sağlayabilir. Ayrıca, günlük kullanımda cinsel öğelerin ertelenmesi kalıcı bir düzenleme sağlar ve zamansız taburcu olma sorununuzu hayatınızdan ortadan kaldırır. Yapılan keşifler nedeniyle, herhangi bir durumda yarım yıl ertelenen cinsel eşyalar kullanan bireylerde zamansız taburculuk sorunlarının azaldığı çözüldü. Maddeyi kullanmaya devam eden bireylerin, maddeyi er ya da geç kullanmasalar da, zamansız taburculuk sorunları ile karşılaşmadıkları görülmüştür. Daha önce de değindiğimiz gibi, bu içgörüler, gerçek cinsel sağlık sorunlarına sahip olan ve her halükarda yarım yıl süren rahatsızlıkları nedeniyle devam eden bir ölçümde tedavi edilen bireyleri hariç tutmaktadır. Böyle bir durumda, hastalığı sonuçlandırmak ve tedavi etmek için bir uzmanın öngörülmesi hayati önem taşır. Cinsel tıbbi bir sorun için tedavi görüyorsanız, terapi etkileşiminize erteleme maddeleri ekleyerek terapi sürenizi kısaltmak mümkündür. Erteleme maddelerinin kullanılması çoğu cinsel kırıklığın tedavisi sırasında uzmanlar tarafından önerilse de, bunu PCP'nize aktarmak ve buna göre geciktiricileri kullanmaya başlamak yardımcı olacaktır.

Zamansız taburculuk sorununuzu hayatınızdan kaldırmanıza izin verecek zorlayıcı cinsel öğeleri ertelemek de aynı şekilde normal ve evde yetiştirilen öğelerdir. Bölgedeki birçok cinsel öğe, içeriğinde birden fazla sentetik uzman içerir ve çok fazla sonucu olabilir. Sonuçlarının aşırı derecede zarar vereceğine inanılan bu cinsel öğeleri kullanmak için çok ciddi bir şekilde düzenlenmiştir. Cinsiyet erteleme öğeleri, tıpkı ereksiyon sorununuzu çözdüğü gibi zamansız boşalmayı önler. Ereksiyon sorunlarınız olması durumunda, bölgedeki farklı bileşik dinamik maddelerden kaçınarak karakteristik ve doğal erteleme öğeleri kullanabilir ve vücudunuzu koruyabilirsiniz.

Geciktirici ürünler, meyan kökü, çemen otu ve çoban çantası gibi doğal konsantreler içerirken, vücut için değerli olan E ve C vitamini gibi besinler de vardır. Doğada bulunan ve en çok cinsel infaz için kullanılan bitkiler meyan kökü, çoban çantaları ve çemen otudur. Daha erken dönemlerden gelen ve cinsel yaşamı kararlılıkla etkileyen bu bitkiler, ertelenen maddelerde bol miktarda bulunur. Bu nedenle, ertelenen öğelerin porsiyon ölçüleri çok fazla tüketilmemelidir. Ertelenen cinsel öğeyi günde bir kez kullanmak, onu kullanmak için doğru bir yöntemdir ve bir cinsel erteleme maddesi kullanarak zamansız taburcu olmanızı önlemek mümkündür. Bitki ayrımları içerse bile, geciktirici maddelerin aşırı ölçümleri cilde zarar, solunum yetmezliği ve ilaçların zarar görmesine neden olabilir. Bu tür durumlardan uzak durmak için, Cinsel öğelerin ertelenme oranını aşmaması gereken, uygun günlük kısım kullanılmalıdır. Kalp ve nabız sorunu olan kişilerin cinsel öğeleri ertelemeleri engellenir. Yüksek düzeyde bir dolaşım probleminiz yoksa, bir uzmanın gözetimi altında ertelenen cinsel öğelerden yararlanabilirsiniz.

Diğer konulardan Olan Geciktirici İçeriği ve Geciktirici Sıkça Sorulan Sorular hakkında detaylı bilgi sayfalarına göz atın.

WhatsApp