Saglik-Rehberi.Com Sağlık Blogu.
Geciktirici Sprey ve Kremler | Saglik-Rehberi.com

Geciktirici Sprey

Cinsel güçsüzlük, zamansız taburculuk ve cinsel infaz yapılmaması erkeklerin cinsel yaşamda yaşadıkları en bilinen sorunlardır. Geciktirici sıçramaların kullanımı, bu sorunların giderilmesinde ve tedavi edilmesinde başarılıdır. Testler ve araştırmalar sonucunda geciktirici sıçramaların kullanımının zamansız taburculuk sorunu için bir tedavi tekniği olduğu görülmüş ve gösterilmiştir.

Erkeklerin özellikle 40 yaşından sonra yaşadığı sorunlardan biri de zamansız taburculuktur. Zamanında taburcu olma sorunları fiziksel olabilir veya zihinsel nedenlerden dolayı olabilir. Aynı şekilde kim 40 yaşın altındaki erkeklerde farklı hastalıklar nedeniyle zamansız taburculuk sorunları bulabilir? İçki, sigara ve ilaç kullanımı penis dokusuna ciddi zararlar verir. Aynı şekilde, likör ve onun yan kuruluşunun zarar verici maddelerini kullanan bireylerin, önceki yaşlarda cinsel rahatsızlıklar yaşadıkları da kanıtlanmıştır. Zamansız taburculuk sorunları olan bireylerin, ilgilenilmedikleri için daha belirgin cinsel sorunlar yaşadıkları ortaya çıkmıştır. Bu tür hastalıklarla savaşmak için mümkün olması gereken tedavi tekniklerinden biri de geç duşların kullanılmasıdır.

geciktirici jelinin kullanımı, diğer cinsel geciktirici maddelerinden daha basit ve daha uygulanabilirdir. geciktirici jelini kullanmadan önce, kap çalkalanmalı ve sıçrama, penis dokusu dışında kimsenin bölgesine uygulanmamalıdır. geciktirici jelin penis dokusu dışında herhangi birinin bölgesine çarpma şansı cilde zarar verebilir. Böyle bir durumla karşılaşıldığında, sıçramanın sağlandığı vücut bölgesi bol su ile yıkanmalıdır. Yıkanırken, temizleyici ve sentetik maddeli karşılaştırmalı ürünler kullanılmamalıdır. Engelleyen sıçramaların kullanımı, tabletlere ve kremlere göre daha basittir. geciktirici sağanak yağmurların etkisi 15 dakika içinde gerçekleşir. Duştan önce ellerinizi sabitlemek için eldiven kullanmanız çok değerli olacaktır. Vücudunuzdan bir cetvel uzakta tutarak jeli sıçratsanız yardımcı olur.

geciktirici sıçramalarının kullanılması, tablet ve krem ​​kullanımı gibi her durumda 45 dakika ekstra seks yapmanıza izin verir. Aynı zamanda, ereksiyona neden olacak duşları ertelemenin doğrudan etkisi bu yola doğru olacaktır. Ereksiyon olmanıza izin veren duşları ertelemek, suç ortağınıza olan özleminizi artıracaktır. Aşk iksiri etkisi ile tam seks yapmanıza olanak sağlayacak bu eşya ile zamansız boşalma ve halsizlik endişelerinize cevap bulabilir, rutin kullandığınız noktada ve uzunca bir süre bu sorunları tedavi edebilirsiniz. fantezilerinizde kalan cinsel yaşamınızla karşılaştınız ve anladınız.

Geciktirici Jel


Geciktirici jeli, penis dokusuna uzaktan uygulanır. Bu jellerin hem yağlayıcı yapıları vardır hem de sadece engelleyen yapıları vardır. Empedans jelleri ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır. Sadece erkekleri takip ediyor. geciktirici jeli, penis dokusu üzerindeki etkisini hızla gösterir. Lokal olarak penis dokusuna uygulanır ve etkisini hemen yakınlardaki penis dokusunda gösterir. Damarlar yoluyla penis dokusuna girer ve geciktirici vurgusunun etkisini verir. Bu jellerin çok fazla kullanılması, herhangi bir sentetik bileşik içermemesinden kaynaklanmaktadır. Penis dokusu için korkunç farmakolojik sonuçlara neden olmaz. Herhangi bir aşırı duyarlı durumu ortaya çıkarmak zordur. Biraz yatırım gerektirir ve bu etkiyi uzun süre devam ettirir. Bazı engelleyici jellerin ilaveten rahatlatıcı etkiyi arttırdığı görülmüştür. Zamansız deşarj gibi sorunların tedavisinde kullanılan bu jeller, yüksek kesinlik ve sağlam seks sunar.

Engelleyici etkisini penis dokusuna uyguladıktan sonra damarlardan kana karışarak gösterir. Bu madde, penis dokusunun etrafındaki kan dolaşımına müdahale ederek hipertansiyonu azaltır. Bunun gibi, penis bölücüye çarpan dolaşım gerilimi azaldıkça ereksiyon süresi uzar. Geciktiriciyi kullanmadan önce giden kan ile kullanımdan sonra çıkan kan arasında kritik bir azalma vardır. Vurgu, bu dolaşım gerilimi azaldıktan sonra ereksiyon sorunları gibi sorunların ortaya çıkmasıdır. - Hayır! geciktirici jeli, nabzın ciddiyetini azaltır. Bunun gibi, sağlamlaştırmada hiçbir sorun olmaz. Lokal olarak etki eden bu jeller sadece penis dokusuna etki eder. Vücudun tamamına veya farklı parçalarına yayılmaz veya herhangi bir değişiklik meydana getirmez.

Jeller penis dokusunda herhangi bir ölülüğe neden olmaz. Birkaç müşteri bunu merak ediyor. geciktirici jeli, penis dokunuza duyarsızlaştırma eğilimi vererek zamansız akıntı gibi sorunların düzenlenmesini sağlamaz. Sadece dolaşım zorluğunun ciddiyetini dengeler. Seks sırasında aldığınız zevk veya neşede bir azalma olmaz. Penis dokusuna harici uygulamadan sonra suç ortağınızın rahim kütlesine ulaşan bu jeller hanımefendiye hiçbir şekilde etki etmez veya etki etmez. Herhangi bir tüketim veya ıstırap getirmez. Olağanüstü denklemi sayesinde sadece penis dokusundaki penis dokusuna ve trombositlere etkisini gösterir. Örneğin, meseleler, örneğin zamansız tasfiye, gerçek ilişki sorunlarının başlangıcında önemli bir rol oynar. Suç ortağınızla bu uyumu sürdürmek için, büyük bir huzur veren geciktirici jellerinden yararlanabilirsiniz. Herhangi bir sonuca neden olmayan bu öğeler inanılmaz derecede sağlamdır. Doğru noktadan satın alınan ve kullanılan bu eşyaların erkeklerde uzun mesafeli kullanım için kendine güveni artırdığı zihinsel olarak fark edilmiştir.

Geciktirici krem

Geciken cinsel öğeler arasında yer alan geciktirici kremi ile zamansız taburculuk ve güçsüzlük hastalıklarınıza cevap bulabilirsiniz. Araştırmalar nedeniyle, gezegendeki erkeklerin% 67'si cinsel kısırlık yaşıyor ve zamansız taburcu oluyor. Bu sorunların üstesinden gelmek için, cinsel sağlık öğelerinden yararlanmak ve bunlarla ilgilenmek çok önemlidir.

40 yaşın üzerindeki erkeklerin düzenli olarak tecrübe ettiği beceriksizlik ve zamansız akıntı, peniste GMP bileşiklerinin, spesifik nitrik oksitlerin azalmasıyla ortaya çıkar. Birkaç erkek, gerçek hastalıklar ve zihinsel sorunlar nedeniyle önceki yaşlarda zamansız taburculuk ve kısırlık sorunları yaşayabilir. Kısırlık sorununun ana göstergesi zamansız taburculuktur. Her halükarda yarım yıl boyunca sahip olduğunuz her cinste taburcu olma sorunları yaşama ihtimalinize karşı, bu sıkıntınız var. Her halükarda, gün içinde her erkeğin karşılaşmış olabileceği baskı, sefalet ve acı nedeniyle cinsiyetinizde birden fazla vesileyle zamansız bir şekilde taburcu olma ihtimaliniz varsa, strese girmemelisiniz.

Cinsel sağlık ürünlerinden biri olan geciktirici krem ​​kullanımı, geciktirici tabletleri ve duşlardan daha basit bir tekniktir. geciktirici kremlerinin etkisi, kullanımın anlık görüntüsünden biraz uzakta gerçekleşir. Bu nedenle, cinsel ilişkiye girmeden 20 dakika önce penis dokunuza krem ​​sürmeli ve cildiniz kremi yutana kadar beklemelisiniz. geciktirici kremlerimin ani etkisi ereksiyon olmaktır. Kremleri geciktirirken, lütfen zamansız akıntı endişenizi dile getirin; tam bir ereksiyona sahip olmanızı sağlayacak öğelerden biridir. geciktirici kremini penis dokunuza sürdükten sonra ellerinizi bol su ile yıkamalısınız. Kremin göz bölgenize uymadığına dikkat etmelisiniz. Gözünüze gelen kremi bol suyla yıkamalı, temizleyici ve temizleyici gibi gereksiz sentetik maddeler içeren maddeleri yıkamada kullanmamalısınız.

Engelleyici krem ​​kullanan bireyler üzerinde yapılan inceleme ve testler nedeniyle, maddeyi tutarlı kullanan bireylerde zamansız akıntı ve güçsüzlüğün tedavi edildiği görülmüştür. Maddeyi rutin olarak kullanan bireylerin, maddeyi kullanmayı er ya da geç bıraktıklarında, herhangi bir oranda 45 dakika seks yaptıkları, elit oldukları ve aslında eşyayı kullanmaktan hoşlanan tam bir ereksiyona sahip oldukları görülmüştür. geciktirici kremlerinin etkileri arasında ayrıca bir İspanyol sineği etkisi vardır. Maddeyi kullandıkça, suç ortağınıza olan özleminiz ve isteğiniz artacaktır.

Geciktirici krem ​​kullandığınız için, ürünün etkisinden memnun kalacaksınız. Çiftler arasındaki tehlikeli seks meselelerinizi ele alarak, suç ortağınızı neşeli kılmak ve cinsel ilişkilerinizi hayal ettiğiniz gibi yaşayarak tamamen tatmin olmak isteyeceksiniz.

Geciktirici Hapı

Zamansız taburculuk ve zayıflık sorunları, her erkeğin başına gelebilecek sorunlardır. Bu sorunların tedavisinde geciktirici hapları kullanmak ve cinsel öğeleri geciktiricik son derece başarılı bir tedavi tekniğidir.

Bugün erkeklerin% 67'sinin cinsel yaşamlarında sorunlar var. Zamansız taburculuk ile başlayan bu sorunlar tedavi edilmezse penis kapasitesi eksikliğine, yani kısırlık sorununa neden olabilir. Özellikle 40 yaşından sonra erkeklerin yetenekli olduğu bu sorunlar, yaşanan hastalıklar ve zihinsel sorunların aksine daha önceki yaşlarda ortaya çıkabilir. Peniste yayılan nitrik oksidin azalmasıyla zamansız akıntı ve kısırlık sorunları ortaya çıkar ve bu azaltmayı geciktirici hapları kullanarak önlemek mümkündür.

geciktirici hapları, iki eczaneden ve sitesinden alabileceğiniz cinsel sağlık ürünleridir. geciktirici haplarının etkileri arasında;

 • 45 dakikadan fazla seks,
 • Suç ortağı için ilgi ve istek oluşturmak için,
 • Tam bir ereksiyon durumunu garanti etmek için,
 • Seks sırasında üstün olmak,
 • Uzun mesafe ve standart kullanımda zamansız boşalma ve halsizlik konularını bertaraf etmek,

Var. Doğru kısım ne kadar uzun süre alınırsa alınsın, ilacın hiçbir sonucu yoktur. İlaçta standart ve evde yapılan sabitlemeler olsa da, sonuçlar, örneğin koroner yetmezlik ve ilaç hasarları, kan dolaşımındaki genişleme ve mantıksız kısımlarda baskı faktörü nedeniyle yeterli olabilir. Hastalar arasında bilinen ve en düzenli etkiler arasında istikrarsızlık veya hastalık olabilir. Discombobulation ve hastalık, genişletilmiş nabız ve akım nedeniyle yetenekli olabilir. Bu normal şartların gerçekleştiği noktada, korkmamaları gerekir.

geciktirici haplarını kullanırken, hapı seksten 30 dakika önce almanız yeterli olacaktır. İlaç kullanılırken likör alınmamalıdır. İlaçla suyun içinden yakılması en uygun kullanma yöntemidir. Zamansız taburculuk ve güçsüzlük sorunu için günde bir kez geciktirici hapları kullanmak yeterlidir. Diğer hap, daha fazla etkiyle karşılaşmanın aksine, uyuşturucu hasarı yaşamanıza neden olacaktır. Bu şekilde, geciktirici haplarının kullanımı 24 saatlik aralıklarla yapılmalıdır. 1 geciktirici hapının etkisi bir buçuk gün sürer. Hapın etkisi uzun sürse de, müşteri dışında kimse ürünün kullanıldığını anlayamaz. Bunun nedeni, ilacın sadece seks sırasında başarılı olmasıdır. Zamansız taburculuk sorununuzu ortadan kaldıracak ve beceriksizlik sorununuzu ortadan kaldıracak geciktirici haplarını sürekli olarak kullanmanız durumunda, herhangi bir faaliyete gerek kalmadan hastalıklarınızı tedavi edebilirsiniz.

Geciktirici Tableti

Erkeklerin cinsel yaşamda kavrayabilecekleri konulardan biri de zamansız taburculuktur. Zamansız bir şekilde taburcu olma sorunları, düzenli olarak diğer cinsel sorunların habercisi olabilir. Zayıflığın habercisi olan zamansız taburculuk sorunları geciken tabletlerle tedavi edilebilir.

Cinsel yaşam öğelerinden biri olan geciktirici hapları, 18 yaşından büyük ve 60 yaşından büyük erkekler için mantıklıdır. Kalp ve nabız sorunları olan, kalp-damar yetmezliği veya fraksiyonel hareket kaybı veya felç geçirmiş kişiler için uygun değildir. tabletleri engellemek için son altı ayda. Bu kişiler engelleyici tabletler kullanırsa, koroner ataklar ve ilaç zararları gibi sorunlar ortaya çıkabilir. geciktirici haplarından yarım yıl boyunca yararlanıldığında, zamansız taburculuk, kısırlık, cinsel infaz yapılmaması gibi cinsel sorunları kim çözebilir? Erken taburculuk sorunu yaşayanların büyük bir kısmı aynı şekilde cinsel güçsüzlük yaşamaktadır. Cinsel öğelerin geciktirilmesi, zamansız boşalma ve halsizlik sorununu tedavi eder. Zayıflık sorununuzla aynı zamansız taburculuk sorununuzla ilgilenmeniz gerekiyorsa, sorunlarınızı çözmek için bir geciktirici tableti kullanabilirsiniz. geciktirici tabletlerinin kullanımından sonra, ilacın etkisini anlayacak ve onu sürekli olarak kullanmanız gerekecektir. Bir adet cinsel geciktirici tableti kullanarak sunumunuzu 45 dakikadan uzun süren sekse aktarabilir ve bu süre zarfında tam güç uygulayabilirsiniz.

Cinsel sağlık ürünlerinden biri olan geciktirici haplarının kullanımı basittir. Çantanızda ve cüzdanınızda çok fazla gerilmeden oral geciktirici tabletleri taşıyabilirsiniz. geciktirici tabletlerinin kullanımı bol su ile yapılmalıdır. İlacın bol su ile kullanılması eşyanın vücut üzerindeki etkisini hızlandıracak ve 30 dakika içinde eşyalarını hissetmeye başlayacaksınız. geciktirici tabletleri, yemekten 1 saat sonra ve seksten 30 dakika önce kullanılmalıdır. Doğru planlama yapıldığında ve doğru doz kullanıldığında, eşyanın etkileriyle hemen karşılaşırsınız. Geciktirici tabletlerde bulunan meyan kökü ve çemen otu gibi doğal konsantreler de aynı şekilde bir aşk iksiri etkisi verir. Bu etki nedeniyle, geciktirici tabletlerinin kullanımında hissedeceğiniz önemli etki, genişleyen cinsel özlem olacaktır ve suç ortağınıza sahip olmanızı isteyecektir.

Cinsel iyilik hali düşünüldüğünde, zamansız taburcu olma sorunu yaşayan erkekler için geciktirici haplarının kullanılması sorunlarını ortadan kaldıracaktır. Günlük kullanımda bir tedavi tekniği olan geciktirici tabletleri ile aktivite ve tıbbi prosedür gibi seçeneklere gerek kalmadan rahatsızlığı tedavi edebilirsiniz. Erteleme tabletlerinin cinsel ilişki sırasında kullanıldığını kim hissedebilir, kimse geciktirici tabletini kullandığınızı anlamayacaktır. İlaç, oburluğunuz dışında hiçbir sonuç vermez.

Geciktirici nedir?

Zamansız taburculuk konusu, erkeklerin cinsel ilişkilerde sevinç duygusunu zayıflatan ve cinsel egzersizlerde bir sürü sıkıntı yaşamasına neden olan tıbbi bir konudur. Bu tıbbi durumun başlangıç ​​evrelerinde, sabit hale gelmeden önce, neyin geciktirildiği konusuna eğilimli olabilir ve sayısız hastalığın başlangıç ​​evrelerinde gerekli önlemleri kim alabilir.

Tipik bir zaman dilimi içinde erkeğin sindirimi nedeniyle kontrolsüz doruğa rastlamak, uzun vadede zihinsel sorunları da beraberinde getirir. Çünkü bu kalıcı durum nedeniyle ilişkiden ihtiyaç duyduğu doyumla karşılaşamayan erkekler, suç ortağını neşeli kılmadıkları ve vücutlarındaki şekil bozukluklarından dolayı sıkıntı yaşarlar. Cinsellik sırasında salıveren erkekler, uzun vadede mevcut durumlarına karşı rahatsız ve zorlayıcı bir zihniyet sergiler. Yerine getirmenin yokluğunun getirdiği bu iklimle ilgili yazışma sorunları, doğru maddeler kullanılarak bertaraf edilebilir. Başka bir şey, cinsellik yerine getirilmeden sonuçlanırsa, fiziksel ve zihinsel yorgunluk ve halsizlik kaçınılmaz hale gelir. Doğal geciktirici maddeler, tüm bu olumsuz koşullardan ve tıbbi sorunlardan kurtulmak için yaratılmıştır. Erkeklerin kontrolsüz bir şekilde cinsel aktivitede taburcu edilmesini engeller ve çiftlerin tam bir uyum sağlamasını mümkün kılar.

Günümüzde yaşanan sıkıntılı yaşam faktörleri nedeniyle erkeklerin daha önemli bir kısmı zamansız taburculuk ile karşı karşıyadır. Zamansız taburcu olan kişilerin ideal sergiyi başaramaması ve seks konusunda yetersiz kalmaları, suç ortaklarına karşı kendilerini aşağılanmış hissetmelerine neden olur. Özellikle cinsel ilişki sırasında ilişkiyi koordine etmeyi seven erkeklerde özgüven eksikliği, doğal geciktirici maddelerinden yararlanılarak ve o saniyeden itibaren rutin hayata dönülerek ortadan kaldırılabilir. Cinsel infazın artırılmasını mümkün kılan geciktirici maddelerinin kabul edilmesiyle, her iki kayıp kendine güven yeniden tesis edilir. Suç ortaklarına seks sırasında tam bir tatmin duygusuyla karşılaşmaları için toplam süre verilir.

Hangi geciktirici maddenin kullanıldığına bakılmaksızın, boşaltma sorununun doğru ve tutarlı bir şekilde giderilmesi için önerilen kısımlarda kullanılmasına özen gösterilmelidir. geciktirici maddeleri, bu koşullar karşılandığında zamansız taburcu olma sorunları yaşayan erkekler üzerinde onarıcı bir etki gösterir.

Bugün Kimin kullanabileceği geciktirici öğelerin beraberinde alternatifleri vardır.

 • Hap (Kapsül),
 • Krem,
 • Sıçrama,
 • Tablet,
 • Geciktirici Kayganlaştırıcı Jel,
 • Güneş bazlı titreşimli halkalar gibi seçenekler vardır.

Bu makale hakkında daha fazla veri için bkz. Geciktirici Nedir? Sayfamızı inceleyin.

Geciktirici İçeriği

Cinsel yaşam, her yetişkinin varlığında yaşamsal bir durumdur. Her birinin düzgün bir cinsel hayata sahip olması gerekir. İyi bir cinsel yaşam da aynı şekilde günlük yaşam boyunca daha neşeli ve dingin olmayı ve bu uyumu çevredeki bireylere verme seçeneğine sahip olmayı beraberinde getirir. Pek çok kişi, cinsel yaşamlarında zamansız taburculuk nedeniyle suç ortaklarının veya kendilerinin cinsel yaşamlarında yeterince tatmin olmadıklarını ifade etmektedir. Bu gibi durumlarda, geciktirici cinsel madde hapları, duşlar veya jellerin kullanılması esastır. İçerdiği engelleyici maddelerden dolayı müşterilerine 45 dakikada her an performans gösterme imkanı verir. 45 dakika fazladan performans gösterme seçeneğine sahip olmak, cinsel yaşamınızı genel olarak iyi etkileyecek ve yaşamla bir dereceye kadar uzlaşma sağlamaya çalışacaktır.

Zamansız taburculuk, günümüzde erkeklerin yaşadığı en önemli cinsel yaşam sorunlarından biridir. Zamansız taburculuk dikkate alınmazsa, daha belirgin sıkıntılara neden olabilir. Zamansız akıntı sorunlarının çoğu, kısırlığın, yani penis ereksiyonu sorunlarının habercisi olabilir. Herhangi bir rahatsızlığı önlemek ve birkaçını önlemek için geciktiricilerin kullanılması hayati önem taşır. Bu nedenle kullanım için geciktiriciler hastalarına cinsel kırıklık kargaşası sırasında uzmanlar tarafından reçete edilir. Düzenli olarak tedavi stratejisi olarak kullanılan geciktiriciler hayat kurtarır. Bugün yaklaşık 10 evli çiftten 2'si cinsel hayatlarından memnun olmadığı için ayrılıyor. Bu çiftlerden biri olmayı tercih etmezseniz, bir geciktirici kullanarak kaybettiğiniz cinsel hayata geri dönebilirsiniz. Peki bu geciktirici öğelerin içinde ne var ve bedeni nasıl etkileyebilir? Aynı şekilde, kullanılacak her tedavi stratejisiyle birlikte, geciktirici maddelerinin kullanımı nitty-kumlu ve analitik olmalıdır. Herhangi bir sentetik tespit maddesi içermemelerine rağmen ilaçta kullanılan ilaçlar arasındadır. İlaç kullanımı verilerinin ilacı verdiği maddede gerekli ölçümler ve sıklıklar danışanlarına açıklanmıştır. Sitemizde çok sayıda hayati veri keşfedebilirsiniz ve öğelerin edinilmesiyle sizinle iletişime geçecek ana hatları okumanızı kesinlikle öneririz. Herhangi bir sorunuz için birinci basamak hekiminize danışmak, öğeyi güvenli bir şekilde kullanmak, en bilinçli kullanımı garanti edecektir.

Bu makale hakkında daha fazla veri için Geciktirici İçerik sayfamıza bakın.

Geciktirici hakkında

Belki de çiftler arasındaki derin bağlılığın gücünü artıran birincil durum sağlıklı seks yapmaktır. Seks, çiftler arasında derin bir bağlılık gücü oluşturmaya yardımcı olan ve onları birbirine daha sıkı sıkıya saran cinsel bir ilişkidir. Bu uyarıcı temas sırasında erkeklerin yaşadığı zamansız taburcu sorunları için kullandıkları geciktiricide çok büyük hatalar var. Muhtemelen en önemli yanlış adım, piyasada satılan düzenli yağlama özelliklerine sahip tüm sıçramaların ve kremlerin aynı anda geciktirici özelliklerine sahip olma olasılığıdır. Aslında hayır, merhem olarak satılan tüm ürünlerin geciktirici özelliği yoktur. Zamansız taburculuk için bir cevap arayan erkekler, uygun bir ürün ararken, eşyaya ifade geciktirici eklemeli ve satın alınacak ürün benzersiz olmalıdır. Bu şekilde yapılacak öğelerin vurguları, "geciktirici jeli yağlama" veya "geciktirici kremini yağlama" olarak ortaya çıkıyor.

Cinsel hayatımızda yaşadığımız en ufak bir sorun, ilişkimizi dikkate alacaktır. Nitekim, hayati tedbirler zamanında alınmazsa, etrafımızda yaşayan insan ilişkileri bileşenini adım adım giderek daha çaresiz hale getirebilir. Günümüzde pek çok erkeğin cinsel ilişkilerinde sorunlar var. Cinsel ilişki sırasında ereksiyon sorunu yaşayan ve erken taburcu olan erkeklerin sayısının muayeneden dolayı% 67 olduğunu keşfedenler. Zamansız taburculuk ve güçsüzlük sorunları yaşayan ve bunları kullanabilen erkekler için geciktiriciler hakkında veri vermek isteyebiliriz. Geciktiricilerin kasıtlı olarak kullanılması, klinik dünyanın sunduğu her bir maddeye benzer şekilde çok önemlidir.

Öncelikle cinsel içerikli öğelerin geciktirilmesinde herhangi bir risk bulunmamaktadır. 18, 60 yaş üstü, 60 yaşından daha genç olan her erkek birey, kalp ve nabız sorunu olmadığı sürece, cinsel öğeleri erteleyerek rahatça kullanabilir. Cinsel madde sedatlarını geciktiricik milletimizde ve dünyanın her yerinde normaldir. Gezegendeki erkeklerin kabaca% 47'si hayatlarında bir kez herhangi bir olayda yatıştırıcı cinsel öğeyi ertelemek için kullanıyor. Birkaç erkek, zamansız taburcu sorunlarını bu maddeleri kullanarak ele alıyor. Bir geciktiriciyi, özellikle de kısa süre önce taburcu olma sorunlarının yeni başladığı ve tedavinin bu şekilde ilerlediği ve çok sayıda uzman tarafından önerildiği dönemlerde, kalıcı bir öğe olarak kullanmak mümkündür. Bununla birlikte, geciktirici maddelerinin tek başına terapötik özelliklere sahip olmadığını tavsiye ederiz. Böyle; Cinsel tıbbi durumunuz uzun bir süre devam ederse ve bu hastalık sonucunda mücadele ediyorsanız, PCP'nize danışmalısınız ve birinci basamak doktorunuz uygun olduğunu düşünüyorsa, terapi döngüsüne girmelisiniz.

Bu makale hakkında daha fazla veri için Geciktirici Hakkında sayfamıza bakın.

Geciktirici Sıkça Sorulan Sorular

Geciktirici Ürünler Nelerdir? Ne için kullanılır?

geciktirici maddelerine piyasada çok sayıda seçenekle erişilebilir. En çok tercih edilen geciktirici maddeler; Bu bir sıçrama, krem ​​ve tablettir. Müşterilerin çoğunlukla sevdiği geciktirici öğelerin, kullanım kolaylığı ve en az sonuç alınamaması nedeniyle alanların sıçradığı çok iyi söylenebilir. Adından da anlaşılacağı gibi, erkeklerdeki temel zamansız taburculuk sorununu ortadan kaldırmak için kullanılırlar. Büyük olasılıkla, en yaygın olarak kabul edilen kullanım alanları, uzmanların hastalarına uygulanan tedavi döngüsünde önemli bir öğe olarak önerildiği noktadır. Geciktirici maddelerin yardımı, tedavi zaman çerçevesini kısaltmak ve en sınırlı sürede en iyisini başarmak için kullanılır.

Seks Ürünlerini Geciktiren Kimler Kullanabilir?

Ergenliği bitirmiş ve 18 yaşından daha tecrübeli ve 60 yaşından daha genç, kalp ve nabız sorunu olmayan erkekler cinsel öğeleri ertelemek için kullanılabilir. Bazen, geciktirici maddelerden kalp ve dolaşım bozukluğu hastaları için kullanılması uygun olabilir. Ancak bu, bir uzmanın kontrolünü ve onayını gerektirir. Gecikmiş cinsel öğeleri kullanmak için zamansız taburculuk, zayıflık ve korkunç gösteriler gibi sorunlarınız olmalıdır. Öğeyi, böyle bir sorununuz yoksa (önceden tanımlanmış bölüm aşılmadığı sürece) yürütme iyileştirmesi için kullanabilirsiniz.

Kadınlar Cinsel geciktirici Ürünlerini Kullanabilir mi?

Cinsel geciktirici maddelerinin bayanlar üzerinde herhangi bir etkisi yoktur. Cinsel geciktirici maddelerinin nedeni penis dokusundaki kırıkları yok etmektir. Spesifik olarak, kadınların erkeğin zamansız taburcu sorunlarını tedavi etmek için kullanılan geciktiricileri kullanması mümkün değildir. Böylelikle ürünler erkeklere özel olarak teslim edilir ve bayanlar için kullanılan ürünler arasında yer almaz. Bölgede bayanların kullanabileceği cinsel eşyalar var. Bununla birlikte, geciktiriciler bu toplantının dışında tutulur.

Seks geciktirici Ürünlerinin Etkisi Nedir?

Cinsel geciktirici maddelerinin tek başına bir etkisi yoktur. Farklı etkilere sahip cinsel geciktirici maddelerinin temel amacı, zamansız taburcu olan erkeklerin bu sorunlarından kurtulmaktır. Zamansız deşarjın önlenmesi dışındaki farklı etkileri arasında;

 • Her halükarda 45 dakika boyunca şiddetli düzeyde ekstra cinsel infaz göster,
 • Suç ortağına karşı özlem ve hazzı inşa etmek için,
 • Penis ereksiyonu sorununu ortadan kaldırmak ve tam bir ereksiyon sağlamak,
 • Geleneksel kullanımda zamansız taburculuk ve güçsüzlük sorunlarını tedavi etmek,

Bu makale hakkında daha fazla veri için Sıkça Sorulan Soruları geciktirici sayfamıza bakın.

Geciktirici Etkileri

Cinsiyetle ilgili sorunlar, çiftler arasında gerçek sorulara yol açar ve bazı ayrılıkların nedeni olabilir. Cinsel yaşamların birdenbire tersine dönmesinin başlıca nedenlerinden biri, erkeklerde zamansız taburcu olma sorunudur. Zamansız taburculuktan kurtulmak ve sağlam bir ilişki sürdürmek için, geciktirici etkileri için destek alınır.

Cinsel yaşamdaki başarı da aynı şekilde bireysel yaşamı etkiler. Cinsel günlük rutinlerinde verimli olan bireylerin kendi deneyimlerinde de aynı şekilde etkili olduğu görülmüştür. Cinsel yaşamdaki durum ile insan varoluşundaki genel durum arasındaki sonraki dayanışma gösterilmiştir. Kendi hayatınızda verimli olmama ihtimalinize karşı, her ikisi de bir zincir halinde birbirini takip eden bileşenler olduğu için cinsel yaşamınızdaki konulardan vazgeçebilir ve hoşnutsuz olabilirsiniz.

Cinsel yaşamda yaşanan sorunlar arasında; Zamansız akıntı, penisin sertleşmemesi ve azalan sperm kontrolü gibi sorunlar en bilinenleridir. Bu sorunların tedavisinde kullanılan geciktiricilerin etkileri olağanüstü bir öneme ve işe sahiptir. Cinsel öğelerin ertelenmesi, zamansız taburculuk için tedavi sağlarken, ayrıca kısırlığın bir kısmıyla, yani penis ereksiyonuyla ilgilenir. Her halükarda, yarım yıldan fazla süren ve sabitleşen hastalıklar için durum bu değildir. Ne geciktiriciler ne de herhangi bir cinsel sunum maddesi, bir süredir (yarım yıldan fazla) yeterli olan, kısırlık veya diğer cinsel kırıklıklarla tanımlanan hastalıklarda farkında olmadan kullanılmamalıdır. Öyle olabilir ki, bir uzmanın yönetiminde bir tedavi döngüsü varsa, bu tedavi sırasında geciktiriciler kullanılabilir. Günümüzde bu cinsel sorunlarla karşılaşan erkek sayısı incelendiğinde% 67 gibi kesin bir rakam yaşanıyor. Hem fiziksel hem de zihinsel nedenler, toplam nüfusun muazzam bir kitlesinin cinsel sorunlarının temelini oluşturabilir. Cinsellik sırasında sorunları olan erkeklerin öncelikle sorunlarının gizli nedenini bilmeleri gerekir. Tam da bu şekilde sağlam ve verimli bir tedavi önlemi girilebilir. En ufak bir fikriniz yoksa veya cinsel sağlık durumunuzun nedenini bilmiyorsanız, önce bir uzmandan yardım almanızı öneririz.

Her on erkekten ikisi zamansız taburcu olma sorununu yaşıyor. Erkeklerde bu sorunu yaşadığına karar vermek için, erkek muhtemelen her halükarda yarım yıl boyunca yaptığı her ilişkide zamansız taburcu olma sorunu yaşadı. Zamansız bir taburculuk sorununuz varsa ve mevcut durum yarım yıl sürerse, önce bir uzmana görünmelisiniz. Zamansız taburcu sorunları olan bireyler dikkatli olmalıdır. Zamansız taburculuk sorunları penisin kapasitesini yitirdiğini ima ettiğinden ve erkeklerin hayatlarında penis olmak için ihtiyaç duydukları son şey kapasitelerini kaybetmektir. Geciktirici maddelerin ara sıra bir zamansız taburcu olma durumlarında veya henüz yarım yıla varmamış zamansız taburculuk durumlarında yaratacağı etkinin avantajı için muhtemelen en iyi cevap budur. Bunun gibi, olayın gerçekliğini anlamak ve tıbbi koşulların başlamasına yönelik olası risklerden kaçınmak için geciktiricileri istismar eden çok sayıda erkek, ideal cinsel yaşamlarını gerçekleştirme seçeneğine sahipti.

Bu makale hakkında daha fazla veri için geciktirici Etkileri sayfamıza bakın.

Geciktirici Kullanımı

Cinsel yaşamın önemi daha çok erkekler üzerinedir ve bunun için en zorlayıcı motivasyon yaratılıştaki ayrımdır. Cinsel egzersizlerin yönetilebilirliğini güçlendiren kimyasallar incelendiğinde, erkeklerin çok daha istekli olduğu ve seks sırasında bunlara daha fazla ağırlık verdiği ortaya çıkıyor. Geciktiricilerin kullanımı ile seks sırasında erkeklerden beklenen sergi gerçekleştirilebilir ve cinsel yaşamı yönlendirmeye yardımcı olabilir. Düzgün bir cinsel hayata sahip olmak, bireyin bireysel ve zihinsel varlığını doğrudan etkiler. Bu nedenle, mevcut erkeklerin çoğu zaman yaşadığı zamansız taburculuk belirtileri başlangıçta yetenekli olmaya başladığında potansiyel riskten kaçınmak çok önemlidir. Zamansız taburcu olmanın ek olarak tıbbi bir durum olduğu unutulmamalıdır. Durumun kabul edilmesiyle, bir geciktiricinin kullanılması, atıfta bulunulan hastalığı önleyebilir. Buna göre cinsel yaşamdaki uyum ve isteğin eve yakın olanı ve Psychol'u kararlı bir şekilde etkileyeceği çok iyi görülebilir.

Dünya genelinde cinsel hayatında sorun yaşayan erkek sayısı incelendiğinde% 67 gibi gerçek bir hıza ulaştığı görülmektedir. Erkeklerin cinsel yaşamda yaşadıkları sorunlar arasında cinsel güçsüzlük, zamansız taburculuk, sperm sayısının azalması, suç ortağı istek ve arzusunun olmaması gibi konular yer almaktadır. Bunlar, ilaçta cinsel kırıklık altında yoğunlaşıyor. Cinsel kırıklık sorunlarının tedavisinde cinsel öğelerin geciktirilmesinin kullanılması oldukça başarılı bir düzenlemedir. Uygulanan testler ve araştırmalar neticesinde, cinsel geciktirici maddelerinin tutarlı bir şekilde kullanılması ve bu alışılmış kullanımın her halükarda yarım yıllık bir süreyi kapsaması halinde, erkeklerin yaşadığı cinsel sorunların yetkili bir şekilde ele alınabileceği ve bertaraf edilebileceği görülmüştür. .
Bununla birlikte, bu incelemelere bağlı hastaların enfeksiyonları başlangıç ​​aşamasındadır. Buna göre, önceki arabuluculuk, cinsel işlev bozukluklarında hareket eder, Kim daha zorlayıcı sonuçları daha sınırlı bir sürede başarabilir. Cinsel yaşamda kısırlık ve zamansız taburculuk olduğuna karar vermek için, bu sorunların her halükarda bir yarım yıl içinde gerçekleşemeyecek olması daha olasıdır. Her erkek hayatında herhangi bir oranda cinsel beceriksizlik ve zamansız taburculuk sorunları ile karşılaşabilir. Gün içinde yaşanan stres, endişe ve halsizlik, güçsüzlük ve zamansız taburculuk sorunlarına neden olabilir. Birden fazla durumda olabilen bu sorun, devam eden bir hastalığa dönüşmesi dışında tipik olarak görülüyor. Bu gibi durumlarda, öğeleri engelleyerek kar etmek ve bunların anında etkisini görmek mümkündür. Öyle de olsa, 6 aylık bir süre içinde birey her cinsiyette cinsel kısırlık ve zamansız taburculuk sorunu ile karşılaşırsa, mesele sabitleşmiştir ve kişi ile ilgilenilmelidir. Çok sayıda uzman, bu tedavi etkileşimi sırasında hastalarına geciktirici maddeler önermektedir. Tek başına tedavi edebilecek bir bileşeni olmayan geciktiriciler, tedavi etkileşimini kısaltmada ve en iyi sonucu elde etmede inanılmaz derecede verimlidir.

Bu makale hakkında daha fazla veri için Geciktirici Kullanımı sayfamıza bakın.

WhatsApp